Стан со заеднички базен и градина, 600м од плажата Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6142
136,000 Евра
Површина 55 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/4
Море 600 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме пријатен апартман во Бенидорм, во одлична населба со сите потребни услуги и на само 600м од морска плажа. Јавниот превоз и супермаркетите се се разбира. Станува збор за имот со површина од 55м2, со заеднички базен и поглед кон градината на куќата. Има 1 голема двокреветна спална соба, 1 голема бања со туш, кујна со голема работна површина, комплетно опремена. Овој стан се наоѓа на 600м од морската плажа и 10 минути од центарот на Бенидорм. Станот е подготвен за вселување и неговата локација го прави одлична опција за инвестирање.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас

Ринкон де Лоакс. Во многу тивка област со голема градина, заеднички базен. Блиску до автобуската постојка, супермаркети Униде, Диа и Мас и Мас, парохиска црква - Нуестра Сењора дел Мар, аптека, банки, паркови, Мундо Мар, палата Бенидорм, Акваландија, училишта Лопе де Вега и Сера Гелада (Сиера Хелада), амбулантни возила и здравствени центри и помошни клиники во Rincon de Loix, Bleší trh и Mercoix, Imed Levante Hospital и многу повеќе. За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ве информираме без обврска.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Површина
55 m2
Корисна површина
47 m2
Лоѓија
Да
Паркинг
Да
Продавница
160 m
Доктор
370 m
Кафетерија
190 m
Ресторант
40 m
Бар
40 m
Училиште/градинка
170 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00