Студио, апартман на одлична локација, La Duquesa, Шпанија

La Duquesa, Шпанија – ID 10050
130,000 Евра
Површина 68 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/4
Море 1 000 m
Состојба Готово

Сместено во срцето на Пуерто Ла Дукеса, Манилва, Малага, ова шармантно студио има вкупна површина од 63 m² и тераса од 5 m². Погодно лоциран во близина на различни удобности, нуди и практичност и пристапност. Неодамна реновираниот имот има 1 спална соба и 1 бања и е во одлична состојба.

По влегувањето, ве пречекува пространа и светла дневна област, која е беспрекорно поврзана со терасата, која овозможува живописен поглед на волшебните тераси на Puerto de la Duquesa.

Овој имот е неопремен, па остава простор за вашата имагинација, без разлика дали за инвестирање или за уживање во прекрасниот начин на живот што го нуди градот Ла Дукеса.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Површина
68 m2
Корисна површина
63 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
170 m
Доктор
760 m
Кафетерија
180 m
Ресторант
40 m
Бар
40 m
Училиште/градинка
210 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00