Студио, Апартман со поглед на море, Манилва, Шпанија

Manilva, Шпанија – ID 10046
126,000 Евра
Површина 46 m2
Достапно 1+кк
Спрат 4/4
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ова студио на најгорниот кат во Манилва нуди интересна можност за инвестирање и за туристите и за жителите во текот на целата година. Нудејќи неверојатен панорамски поглед на морето и планините, тој обезбедува мирно повлекување на само неколку минути од плажата. Имотот вклучува добро опремена тераса, идеална за уживање во погледите на Медитеранот и обезбедува пристап до заедничкиот базен за лежерно пливање.

Студиото со вкупна површина од 26 метри квадратни располага со пријатна спална соба и добро одржувана бања. Тој е опремен, што обезбедува вселување без проблеми. Ориентацијата овозможува многу природна светлина, со избор од северо-исток кон југоисток.

Урбанизацијата се наоѓа во тивко приградско село блиску до градот и шумските области и нуди мирно повлекување од метежот и вревата на градскиот живот. Покрај тоа, имотот доаѓа делумно наместен, што го прави соодветен избор.

Забележителни карактеристики вклучуваат мермерен под, клима уред за контрола на климата и пристап до приватна тераса. Присуството на Wi-Fi дополнително ја зголемува атрактивноста на имотот. Опциите за паркирање вклучуваат и улица и заеднички паркинг места.

Манилва е шармантен крајбрежен град на Коста дел Сол во Шпанија. Тој е познат по своите живописни плажи, лозја и историски споменици и нуди комбинација на традиционалната шпанска култура и модерни удобности. Градот е познат по својата одлична морска храна и е популарна дестинација за туристите и странците.

За дополнителни информации или онлајн турнеја, не двоумете се да не контактирате.

Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
46 m2
Корисна површина
36 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
ресторант
ресторант
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
370 m
Доктор
500 m
Кафетерија
490 m
Ресторант
400 m
Бар
420 m
Училиште/градинка
140 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00