Студио со поглед на море 350м од плажа, Бенидорм, Шпанија

Бенидорм, Шпанија – ID 6080
85,000 Евра
Површина 40 m2
Достапно 1+кк
Спрат 3/4
Море 350 m
Состојба Готово
Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Нудиме пространо студио лоцирано во Бенидорм во урбанизација со комунален базен, паркинг за автомобили и мотори. Имотот е со површина од 40 м2, има 1 спална соба, 1 целосна бања со дневна и американска кујна. Подот е дрвен, големи вградени гардероби, мазни ѕидови, клима, двојни прозори. Станот има непречен поглед, со многу добра ориентација, што го прави станот многу осветлен и има поглед на море од страна. Има големи француски прозорци, одлична опција по прифатлива цена со можност за убав одмор на „шпанскиот Менхетен“.
Благодарение на неговата фантастична локација, можете да уживате во плажата Леванте, каде што можете да најдете голем број ресторани и супермаркети, како што се супермаркетот Халкон, супермаркетите Удако, Мини Маркет Лос Галегос, благодарение на локацијата, опкружен е со голем број на хотели и апартмани, Tropic mar Levante, Halcón Apartments, Meritas Bar, El Palacete Bar, Bahia Blanca Restaurant & засилувач; Кафе.
Одличен поврат како инвестиција не ја пропуштајте оваа можност.
Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од насСпрат
3
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
40 m2
Корисна површина
38 m2
Паркинг
Да
Продавница
70 m
Доктор
470 m
Кафетерија
100 m
Ресторант
110 m
Бар
100 m
Училиште/градинка
290 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00