Супер 2 соби во нова зграда, на 300м од море, Ќерет, Албанија

Керет, Албанија – ID 5794
Површина 75 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/5
Море 300 m
Состојба Готово
Ви нудиме нов стан со 2 соби во Ќерет, Албанија. Со вкупна површина од 75 м2. Се наоѓа на 4 кат, во зграда со лифт. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон. Станот се продава со мебел и опрема според фотографиите. Новата зграда беше завршена на преминот од 2021-2022 година. Се наоѓа на околу 300м од морето. Идеална локација во близина на продавници и ресторани.

Надоместокот за одржување е од 8 до 12 евра месечно.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Ќерет е село сместено во централните рамнини на регионот на Западна Низина на Албанија. Тој е дел од округот Тирана. Во 2015 година стана дел од општина Каваје. Оваа област има една од најубавите плажи на јадранскиот брег.

Ако не сте избрале од сегашната понуда, не е важно. Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас!
Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
75 m2
Корисна површина
75 m2
Балкон
Да
Продавница
270 m
Доктор
6 km
Кафетерија
420 m
Ресторант
250 m
Бар
340 m
Училиште/градинка
820 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00