Светли и комплетно опремени 2 соби, 600м од плажа, Sunset Beach 4, Sunny Beach

Sunny Beach, Бугарија – ID 10067
61,900 Евра
Површина 83 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/6
Море 600 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме комплетно опремен, простран стан со 2 спални соби, со димензии 83м2, сместен на четврти кат од шест ката во приватниот комплекс Сансет Бич 4 во Сончев Брег, Бугарија. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според фотографиите. Распоредот е дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса со прекрасен поглед на базенот.

Комплексот Sunset Beach 4 се наоѓа во центарот на градот, на 600 метри од плажата. Ресторани, барови, дискотеки, банки и здравствен центар се на непосредна близина на комплексот. Аква паркот е на само 2 минути пешачење од хотелот.

Комплексот ви нуди вас и вашите гости:

паркинг, 24-часовно обезбедување, базен, зона за релаксација, зелена, уреден простор. Надоместокот за одржување е 9,60 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најбараните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини-возови и врски до блиските градови и редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
83 m2
Корисна површина
73 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
280 m
Доктор
620 m
Кафетерија
370 m
Ресторант
140 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00