Терасирана куќа со базен во мирен дел од селото Привлака

Privlaka, Хрватска – ID 9483
430,000 Евра
Површина 290 m2
Достапно 4+кк
Море 90 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Нудиме на продажба извонредна терасовидна куќа во мирен дел од селото Привлака во Задарскиот регион. Изграден во 2016 година, оваа модерна катна семејна куќа со 4 спални соби се наоѓа на само 90 метри од морето, овозможувајќи лесен пристап до пливање и водени активности.

Куќата има изградена површина од 90 m² и нуди корисна површина од 90 m². Вкупната површина на плацот е 290 m², од кои 200 m² е уредена градина со базен. Предноста на овој имот е тоа што има балкон и тераса, кои обезбедуваат многу отворен простор за одмор со поглед на морето.

Куќата е опремена со сите комунални мрежи, вклучително и струја, водовод на долги релации и сопствена пречистителна станица за отпадни води. Објектот е направен од тули и се издвојува по многу добрата градежна состојба. Бетонските скали со парапет обезбедуваат безбедно движење помеѓу два ката.

Внатрешноста на куќата е целосно опремена и подготвена за вселување, со датум достапен од 30 август 2024 година. Дневните простории се опремени со модерен мебел и апарати кои обезбедуваат удобно живеење. Електричното локално греење гарантира пријатна температура дури и во постудените месеци од годината.

Има паркинг простор пред куќата и целиот имот е опкружен со ограда, што обезбедува многу приватност. Пристапот до куќата е преку бетонски пат, што придонесува за удобност и подобра пристапност.

Куќата се наоѓа на пожелна локација со сите потребни услуги и одлична пристапност. Привлака е популарно одморалиште со прекрасни плажи и чисто море, што го прави идеално место и за постојан престој и за рекреативни цели.

Доколку сте заинтересирани за овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние нудиме комплетна услуга поврзана со пренос на сопственост, вклучувајќи пренос на енергија и сите потребни регистрации. Со нашето долгогодишно искуство во индустријата за недвижнини, ви гарантираме непречено и без проблеми купување имот.

Можете да ја проверите нашата веб-страница за други интересни понуди. Со нетрпение ја очекуваме вашата посета.

Тимот на Mojenemovitostumore

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
290 m2
Плац
592 m2
Корисна површина
90 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
90 m2
Паркинг
Да
Продавница
390 m
Доктор
4 km
Кафетерија
750 m
Ресторант
40 m
Бар
340 m
Училиште/градинка
300 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00