Трособен стан, Рафаиловиќи, Будва, Црна Гора

Rafailovici, Budva, Црна Гора – ID 7778
510,000 Евра
Површина 101 m2
Достапно 4+кк
Спрат 5/8
Море 300 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Нудиме трособен стан во Рафаиловица со панорамски поглед на море.
Станот е со површина од 101 м2 и се наоѓа на 5 кат.
Распоред: дневна со трпезарија во комбинација со отворена кујна, три спални соби, 2 бањи и пространа тераса со панорамски поглед на морето и градот.
Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел.
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина.
Од морето е само 300 m.
Спрат
5
број на спратови
8
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
101 m2
Корисна површина
99 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
300 m
Доктор
3 km
Кафетерија
350 m
Ресторант
320 m
Бар
350 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00