Убав двособен стан, на 250 m од морето во Тиват

Тиват, Црна Гора – ID 9048
170,000 Евра
Површина 65 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/5
Море 250 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Нудиме на продажба убав 3-собен стан во Тиват на мирна локација во близина на море. Станот е со површина од 65 м2 и се наоѓа на 1 кат.
Распоред: дневна со трпезарија поврзана со отворена кујна, две спални соби, бања и пространа балкон. Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел. Можно е излегување на балкон со поглед на дворот и морето во далечина.
Пред и околу зградата има паркинг.
Во непосредна близина има продавници, кафулиња, ресторани. Станот е на само 250м од море.
Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
65 m2
Корисна површина
57.2 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
80 m
Доктор
550 m
Кафетерија
490 m
Ресторант
220 m
Бар
560 m
Училиште/градинка
350 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00