Убав стан со паркинг простор, Будва, Црна Гора

Будва, Црна Гора – ID 8998
180,000 Евра
Површина 38 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/4
Море 550 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме 2-собен стан во Будва. Станот се наоѓа во нова зграда на многу атрактивна локација. Станот се наоѓа на 4 кат и зафаќа површина од 38,5 м2, комплетно е наместен и опремен. Има дневна поврзана со кујна и трпезарија, спална соба, бања со туш кабина и пространа тераса која е достапна од двете соби. Во дневната соба има клима. Станот има сателитска ТВ и интернет.
Куќата има сопствен паркинг простор во гаражата, кој е предвиден за идниот сопственик на станот.
Продавници, кафулиња, ресторани, автобуска станица и сите важни институции се во непосредна близина. Станот е на само 550 m од море.
Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
38 m2
Корисна површина
36 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
190 m
Доктор
100 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
20 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00