Убав стан со поглед на море, во близина на центарот на Будва

Будва, Црна Гора – ID 7792
155,000 Евра
Површина 65 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/4
Море 1 100 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба двособен стан со поглед на море, во близина на центарот на Будва. Станот е со површина од 65 м2 и се наоѓа на 4 кат.
Распоред: пространа дневна, посебна кујна со трпезарија, две спални соби, бања, ходник и тераса. Терасата нуди прекрасен поглед на стариот дел на градот и морето. До терасата се пристапува од дневна и спална соба. Станот е ненаместен и никогаш не се живеел, што му остава можност на купувачот да го прилагоди според своите потреби.
Пред куќата има заштитен паркинг кој е на станот.
Во непосредна близина има продавници, кафулиња, ресторани. Станот е на само 1100 m од море.
Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
65 m2
Корисна површина
63 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
210 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
140 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
20 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00