Убав стан со сопствен паркинг, Пржно, во близина на Будва, Црна Гора

Будва, Пржно, Црна Гора – ID 7998
205,000 Евра
Површина 53 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/5
Море 300 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме еднособен стан во Пржно покрај море. Станот е со површина од 53 м2 и се наоѓа на 3 кат.
Распоред: дневна, трпезарија, кујна, една спална соба, бања со тоалет и пространа балкон со поглед на море и планина. Станот е наместен и опремен, се продава со целиот мебел.
Паркинг во гаража е вклучен во цената.
Продавници, кафулиња и ресторани се на непосредна близина од станот. Станот се наоѓа на 300 m од море.
Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
53 m2
Корисна површина
50 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
4 km
Кафетерија
440 m
Ресторант
240 m
Бар
510 m
Училиште/градинка
410 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00