Убава 1 спална соба во комплексот Адмирал Плаза, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 9976
55,000 Евра
Површина 37 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/6
Море 300 m
услуга 8 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме убав 1-собен стан, со големина од 37 м2, кој се наоѓа на вториот кат од шест ката во комплексот Адмирал Плаза во Сончев Брег, Бугарија. Распоред: дневна соба со кујна, бања со тоалет и балкон со поглед на базен. Станот се продава со мебел и опрема, подготвен за живеење или за издавање. Зградата се наоѓа во источниот дел на Сончев Брег и има лифт. Комплексот е на само 300 метри од плажата на Сончев Брег. Сите удобности се на непосредна близина.

Во просториите и достапни за вас и вашите гости:

Заедничка дневна / ТВ соба, соба за игри, отворен базен, простор за релаксација, базен за релаксација, детско игралиште, услуги за убавина, топла када/џакузи, масажа, кафуле на лице место, мени со специјална диета (на барање), шведска маса, бар, услуга во соба , ресторан , рецепција отворена 24 часа, 24 часовно обезбедување, паркинг

Надоместокот за одржување е 8 €/м2 годишно.

Одлична зделка, препорачливо!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
1+кк
Површина
37 m2
Корисна површина
32.56 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
40 m
Доктор
800 m
Кафетерија
190 m
Ресторант
20 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
680 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00