Убави 2 соби, 300м од плажа, станбена зграда Кабана Бич, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 9718
61,000 Евра
Површина 51 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/5
Море 300 m
услуга 7 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме 2-собен стан, кој се наоѓа на последниот петти кат во станбената станбена зграда Cabana Beach Club на Сончев брег. Вкупната површина е 51м2. Распоред: ходник, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и пространа балкон. Во цената е вклучен мебел и опрема.
Комплексот „Кабана Бич“ се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со зеленило и во непосредна близина на заштитен парк со уникатни природни дини и на околу 300 метри од плажата. Во комплексот се достапни:
лифт
прием
супермаркет
продавница за мебел
ресторан
паркинг
чип пристап
Надоместокот за одржување е 7 €/м2 годишно
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.
Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.
Тимот МНМ
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најбараните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии. Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава. Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот. Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.
Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
51 m2
Корисна површина
44.88 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
230 m
Доктор
100 m
Кафетерија
350 m
Ресторант
120 m
Бар
30 m
Училиште/градинка
670 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00