Убави 2 соби, без надомест за одржување, Приморско

Primorsko, Бугарија – ID 8630
71,100 Евра
Површина 69 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/5
Море 350 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме 2 соби во мала станбена зграда без такси за одржување во близина на северната плажа на Приморска. Зградата се наоѓа на мирна улица со можност за паркирање. Станот со површина од 69 м2 се наоѓа на трет кат во станбена зграда. Распоред: ходник, дневна со кујна, спална соба, две купатила, две тераси. Изложеноста е северозападна. Станот се продава со нови спратови, внатрешни врати, готови бањи, 2 клима уреди. Со задоволство ќе ви помогнеме со мебел и опрема. Погоден е за целогодишно живеење.

Без такси за одржување!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

За Приморско: Најдолгите песочни плажи на брегот на Црното Море кои се протегаат на повеќе од 10 километри, гостопримството на локалното население и можноста за комуникација на чешки, ова се само неколку причини зошто Приморско привлекува многу туристи секоја година. Првично мало рибарско село на 50 километри јужно од туристичкиот град Бургас, стана популарно туристичко одморалиште за повеќето чешки туристи. Овде ќе ја најдете една од најдолгите и најубавите песочни плажи на бугарската ривиера, кои се познати по белиот песок, чистата вода и постепеното влегување во морето.

Од 1994 година Приморско е носител на симболот Сино знаме. Синото знаме е симбол кој означува плажи или пристаништа кои ги исполнуваат еколошките стандарди. За да се добие знамето, потребна е чистота на водата и рециклирање на отпадот, плажите исто така мора да имаат пристап без бариери и да бидат опремени со медицински установи, информативен центар, елементи за забава, тоалети и кабини за пресоблекување.

Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
69 m2
Корисна површина
60.72 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
190 m
Доктор
390 m
Кафетерија
180 m
Ресторант
90 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
300 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00