Убави 2 соби, во комплексот Солмарин, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8592
55,000 Евра
Површина 69 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/5
Море 600 m
услуга 9 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Врвна цена! Ви нудиме убав 2-собен стан со површина од 69 м2. Станот се наоѓа на четврти кат од пет ката. Распоред: дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон достапен од двете соби. Станот се наоѓа во комплексот Солмарин на Сончев брег, на само 600 метри од плажа. Сите удобности и забава се на непосредна близина. Следниве се достапни за вас и вашите гости во комплексот:

сезонски надворешен базен, детски базен, зона за релаксација, ресторан, детско игралиште, 24-часовно обезбедување, паркинг, лифт.

Action AquaPark е оддалечен само 1,4 километри.

Надоместокот за одржување е 9 €/м2 годишно.

Многу добра понуда, препорачливо!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу лизгалки, тобогани, базени, топли кади, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции

Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
69 m2
Корисна површина
60.72 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
350 m
Доктор
700 m
Кафетерија
510 m
Ресторант
60 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00