Убави 2 соби во неверојатната област Shkëmbi i Kavajës, 100m од морето, погодни за изнајмување, Албанија

Шkëmbи и Кавајес, Албанија – ID 6431
Површина 65 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/6
Море 100 m
Состојба Готово
Ви нудиме 2-собен стан во Shkëmbi i Kavajës, Албанија. Со вкупна површина од 65 м2. Станот се наоѓа на втор кат. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон. Зградата во која се наоѓа станот се наоѓа на пријатна локација, на околу 100 m од морето. Погоден за изнајмување. Овде ќе најдете се што ви треба за удобен одмор: продавници, училишта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, клиники и друго.
Надоместокот за одржување е од 8 до 12 евра месечно.
Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...).
Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.
Одморалиштето Голем е мал град кој се наоѓа на брегот на албанската ривиера. Огромна предност на одморалиштето Голем во Албанија е одличната пристапност и поволниот ценовен одмор.Одморалиштето Голем е погодно за семејства со деца, парови и поединци. Тивко и во исто време интересно место. За време на реформата на локалната самоуправа во 2015 година, таа стана подделница на општина Каваје. Областа покрај брегот е една од главните дестинации на плажа во Албанија, со многу одморалишта и хотели. Голем доживеа брз развој.
Ако не сте избрале од сегашната понуда, не е важно. Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас! Можете да најдете повеќе слични понуди за недвижнини на нашата веб-страница Mojenemovitostumore.
Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
65 m2
Корисна површина
65 m2
Балкон
Да
Продавница
430 m
Доктор
2 km
Кафетерија
420 m
Ресторант
60 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00