Убави 3 соби со поглед на море, 500м од плажа, Свети Влас

Sveti Vlas, Бугарија – ID 8034
96,300 Евра
Површина 105 m2
Достапно 3+кк
Спрат 6/6
Море 500 m
услуга 450 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме простран стан со површина од 3 соби, големина од 105м2, кој се наоѓа на шести кат од шест ката во комплексот SunSet Beach во Свети Влас, Бугарија Распоредот е: влезен хол, дневна со кујна, два спални соби, бања со тоалет, балкон со поглед на море. Во цената е вклучен мебел и опрема според моменталните фотографии. Комплексот има постојан видео надзор, безбедност и контрола на пристапот. Во близина има автобуска станица, хипермаркет преку целата година, полиција, здравствен дом и продавници со апарати за домаќинство. Сите удобности се на непосредна близина. Плажата е оддалечена 500 метри. Комплексот вклучува: базен со простор за релаксација, детско игралиште, паркинг, зелен, уреден простор. Надоместокот за одржување е 450 евра годишно. Многу добра цена! Препорачуваме!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
6
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
105 m2
Корисна површина
92.4 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
200 m
Доктор
940 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
130 m
Бар
220 m
Училиште/градинка
720 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00