Убаво опремени 2 соби, комплекс Вила Арија, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 7303
56,500 Евра
Површина 53 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/6
Море 500 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме убаво опремени 2 соби, со големина од 53м2, сместени на четврти кат од шест ката, во комплексот Вила Арија на Сончев Брег, Бугарија. Станот се продава наместен според моменталните фотографии. Распоред: влезен хол, пространа дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања со тоалет и балкон со прекрасен поглед на планините. Станот е убаво реновиран. Ги има сите потребни апарати, скап и квалитетен мебел (од турската фирма Белона) и 2 клима уреди. Во бањата има квалитетни ламби за бања. Се е во совршена состојба. Станот е наменет за целогодишно живеење. Многу семејства живеат овде во текот на целата година. Просторот е одлично одржуван, со неколку базени за возрасни и деца, со обезбедување. Целата инфраструктура Барови, ресторани и други атракции се во близина.

До стариот дел на градот - музеј на отворено Несебар - 15 минути со автомобил. До најблискиот аеродром - 25 минути со автомобил.

Одлична инвестиција за целогодишно живеење и изнајмување!

Следниве се достапни за вас и вашите гости во комплексот:

Модерен лифт

Лоби, рецепција и консиерж

Простор за сончање и релаксација со лежалки и чадори

Базен, детски базен и игралиште

Купувајте (во лето).

Безбедност преку целата година 24/7.

Видео Надзор.

Надоместокот за одржување е 10 €/м2 годишно

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
53 m2
Корисна површина
46 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
160 m
Доктор
380 m
Кафетерија
140 m
Ресторант
120 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
810 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00