Удобен стан, на 50 метри од плажа.

Pefkohori, Грција – ID 8862
200,000 Евра
Површина 54 m2
Достапно 2+1
Спрат 2/2
Море 50 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Стан во најлуксузниот дел на приморскиот град ПЕФКОХОРИ КАСАНДРА. Станот е прекрасно дизајниран и нуди неверојатен поглед на морето, што е многу пожелно во овој град. На 54 квадратни метри, куќата може да се пофали со една спална соба, целосна бања, посебна кујна во стилот на готвач со отворен простор за одмор и пристап до прекрасно опремен балкон со релаксирачки поглед за утринско кафе или вечерен коктел. . Главниот балкон има прекрасни тенди за сенка во топлите летни денови. Куќата на одлична локација е одлично место за пешачење на децата до песочната плажа која е на само 50 метри од апартманите, а шопингот со други удобности е на само една прошетка, вклучувајќи таверни, супермаркети, кафулиња и прекрасни бутици. Многу додатоци во станот, како дизајнерски мебел дизајниран од популарен дизајнер на ентериер, струја, клима уред, алуминиумски прозорци, мрежи за инсекти, приватен паркинг, поглед на балкон и многу повеќе. Доколку барате викендица на мирна локација, но сепак на одење до широката плажа и градот, тогаш овој стан е одличен избор.
Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
2+1
Површина
54 m2
Корисна површина
54 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Продавница
0 m
Доктор
50 m
Кафетерија
20 m
Ресторант
20 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
20 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00