Уникатна луксузна вила, бесконечен базен, теретана, џакузи, Котор, Кримовице

Kotor, Krimovice , Црна Гора – ID 9065
Површина 944 m2
Достапно 5+кк
Море 1 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба луксузна вила со 5 соби во Котор, Křimovice.

Големина: 210м² + 80м² тераса на покривот + 30м² тераса на покривот + парцела 944м².

30 m² теретана/сауна.

Бесконечниот базен 8х4,5 метри.

Тераса на покривот 80м² со прекрасен поглед на море и планина

За поголема приватност, вилата е опкружена со цврста ограда од 2 метри со моторизирана капија на влезот, видео камери и аларм.

Греење и ладење обезбедено со мултисплит системски единици инсталирани скриени во таваните со подно греење во бањите.

Се користат само материјали и мебел со врвен квалитет: германска кујна со работна плоча Kerrock; Бош апарати; Kerima Cerim, Porcelanosa и Florim, Cosvick Chevron дрвени подови во спалните соби; Feal профили за прозорци и врати; Мебел за бања вклучува Hansgrohe и Villeroy и Bosch, со мебел за бања INDA.

Врвот на куќата е главната спална соба, вклучувајќи голема гардероба нарачана со стаклени врати и дизајнерска бања со џакузи-арга бања, вистински бакарни мијалници и славини од врвниот производител Gessi.

Вилата е комплетно наместена со севкупна теретана опрема.

број на спратови
2
Достапно
5+кк
Поглед на море
Да
Површина
944 m2
Плац
944 m2
Корисна површина
210 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
105 m2
Паркинг
Да
Продавница
3 km
Доктор
5 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
390 m
Бар
480 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00