Вила 4 соби со загреан базен, Кампосол

Camposol, Шпанија – ID 10136
224,995 Евра
Површина 649 m2
Достапно 4+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Искористете ја можноста да играте голф во текот на целата година, благодарение на локацијата на куќата ќе уживате во топлината и неограничената можност за играње голф дури и во зимските месеци.

Нудиме на продажба вила на голема парцела за ниско одржување со клима, парно и приватен загреан базен.

Скалите водат до отворена веранда и голем конзерваториум кој моментално се користи како дополнителен салон/ладење. Влезната врата на вилата води во влезниот хол и голем, отворен салон. Дневната соба е исклучително пространа и благодарение на трите големи прозорци протекува многу природна светлина.

Надвор од дневната соба има голема трпезарија/појадок со свод што води до кујната. Кујната е неверојатна карактеристика на оваа вила, подобрена со гранитни работни површини, заден дел од нерѓосувачки челик, модерни единици и апарати. Врата од кујната ве носи на страничната тераса. Во еден правец скалите водат до предниот дел на куќата, а во другиот правец до терасата на покривот. Од тука има панорамски поглед на далечните планини.

Има и три спални соби надвор од дневната соба. Овој имот има прекрасна спална соба со многу простор, вградени гардероби и целосно опремена бања со туш. Уште две спални соби со вградени гардероби и туш кабина.

Имотот е опремен со клима и централно греење, што ќе ви обезбеди удобност во текот на целата година.

Вилата се наоѓа на голема парцела од 650м2. Поголемиот дел од надворешниот простор е покриен со светло обоени украсни ќерамиди со поплочени патеки и има мешавина од засадени рабови. Има асфалтирана патека која лесно може да прими неколку автомобили. Пешачка порта води до предниот трем и конзерваториум од каде што можете да пристапите до имотот. Загреаниот базен 10x5 се наоѓа на задниот дел на имотот и е опкружен со поплочени дворови и засадена граница. Жешката када се наоѓа настрана и има трпезарија под отворено небо, како и простор за вашите лежалки и сл. .

Имотот се наоѓа во мирна област на Residential Camposol Golf Development кој има корист од два трговски центри со голем број локални објекти; на само 15 минути возење од медитеранските плажи. Меѓународниот аеродром Мурсија (Корвера) е помалку од 30 минути возење, а аеродромот Аликанте само 1 час.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
649 m2
Плац
650 m2
Корисна површина
648 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
648 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
3 km
Доктор
2 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00