Загарантирана најниска цена на пазарот, 2 соби во прекрасен СПА комплекс со 5*, Vineyards Butique Hotel & SPA

Ахелој, Бугарија – ID 8456
49,500 Евра
Површина 78 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/4
Море 2 000 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Врвна цена! Гарантирај ја најниската цена на пазарот! Нудиме опремени 2 соби сместени на четврти кат од четири ката во одличниот комплекс 5* Vineyards Butique Hotel & СПА во Ахелој. Уникатен затворен комплекс составен од апартмани со капацитети за забава, луксузен спа хотел со пет ѕвезди и парк со уникатни рекреативни содржини. Комплекс лозја Бутик Хотел & засилувач; СПА се наоѓа во југоисточна Бугарија, недалеку од Ахелој и недалеку од Сончев Брег, на прекрасен кос рид со прекрасен поглед на морето, опкружен со Стара Планина и прекрасни ливади.
Комплексот ги комбинира удобноста на модерниот начин на живот и девствената природа. Традиционалната бугарска надворешност се карактеризира со ниска градба, покриви со црвени плочки, фасади украсени со камен и дрво и пространи градини потопени во зеленило.
Хотелски услуги и капацитети:
- туристичко информативна канцеларија
- продавници
- бар покрај базен
- пицерија
- паркинг
- голем надворешен базен
- мини голф
- СПА центар (фитнес, внатрешен базен, сауна, парна бања, соба за масажа, солариум и џакузи)
- салон за убавина
- соба за состаноци
- Интернет
- билијард, пинг-понг и пикадо
- подземен паркинг на две нивоа за 50 паркинг места и надворешен паркинг за 40 паркинг места.
- Целогодишна 24/7 заштита и видео надзор
растојанија:
Плажа - 2 км. / 3 минути со автобус или автомобил; „Сончев брег“ - 9 км. / 10 минути со автомобил;
Меѓународниот аеродром Бургас - 15 км. / 15 минути со автомобил.
Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно
Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
78 m2
Корисна површина
68 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
4 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
180 m
Бар
3 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00