Pohled shora na dům u pláže

За нас

Доаѓаме од земјите што ги продаваме и како експерти на локалниот пазар ќе ви ги обезбедиме најдобрите понуди. Во нашето портфолио ќе најдете индивидуални станови како и поголеми проекти. Нудиме сеопфатен про-клиент пристап и сите услуги за време и по купувањето на недвижен имот. Ние ќе ви помогнеме да развиете индивидуален, приспособен инвестициски план. Ние гарантираме безбедност на целиот процес од сите аспекти, според чешките закони (ние сме чешко друштво со ограничена одговорност). Не пропуштајте ја можноста да направите профитабилна инвестиција во вистинско време со натпросечен принос, во време кога не можете да си дозволите никаков недвижен имот во Чешка!

Недвижности
Aleksandar Gligorov

Aleksandar Gligorov

Менаџер на филијала


Добар ден. На агентот му ја доверив продажбата на гарсоњера во Сончев Брег, Бугарија. Тие се едноставно одлични и високо професионални. Продажбата помина без проблеми благодарение на брокерот Ангелина Василиева. Можам да препорачам. Здраво Александар
Aleksandar
Здраво, би сакал да го споделам моето искуство со компанијата Мој имот покрај море. Купивме стан во Албанија во октомври 2023 година и трансферот ни се случи во рок од еден месец, се помина без проблеми и немаше никакви компликации. Морам да ја пофалам и г-ѓа Василева за нејзината професионалност, трпеливост и подготвеност.
Hanka P.
Би сакале да се заблагодариме на Moje novestit u morje за одличната соработка, трпението, хуманиот а сепак професионален пристап и уникатната хуманост на г-ѓа Василева Ангелина, која рачно не водеше низ целиот процес. Ви благодариме многу, Топло ги препорачуваме компанијата за недвижнини и брокерот!! Благодарам. Артур и Катерина ви посакуваат среќа и здравје
Kateřina a Artur
Благодарение на компанијата за недвижности Moje nemovito u morje, вашите соништа можат да се остварат исто како нас! Процес без проблем од првиот контакт, преку увид на лице место до вистинска продажба, пренос, предавање на клучевите. И г-ѓа Ангелина и г-дин Цветомир се професионалци кои знаат што прават и го прават тоа многу добро. Ви благодарам многу за пријатната комуникација, подготвеноста, отвореноста, сите совети и услуга. Здраво Јана Јозеф
Jana a Josef