Рецензии

Пре него што одлучите да купите недвижност у иностранству, прво добро проверите ко вам је просредник. Ми дољасмо из земаља у којима вам нудимо недвижности, и зато добро познавамо местна закона и можемо вам на месту омогућити све услуге. Прочитајте шта клијенти кажу о нашим услугама.

Наши награди и сертификати
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Добар ден. На агентот му ја доверив продажбата на гарсоњера во Сончев Брег, Бугарија. Тие се едноставно одлични и високо професионални. Продажбата помина без проблеми благодарение на брокерот Ангелина Василиева. Можам да препорачам. Здраво Александар
Aleksandar
Здраво, би сакал да го споделам моето искуство со компанијата Мој имот покрај море. Купивме стан во Албанија во октомври 2023 година и трансферот ни се случи во рок од еден месец, се помина без проблеми и немаше никакви компликации. Морам да ја пофалам и г-ѓа Василева за нејзината професионалност, трпеливост и подготвеност.
Hanka P.
Би сакале да се заблагодариме на Moje novestit u morje за одличната соработка, трпението, хуманиот а сепак професионален пристап и уникатната хуманост на г-ѓа Василева Ангелина, која рачно не водеше низ целиот процес. Ви благодариме многу, Топло ги препорачуваме компанијата за недвижнини и брокерот!! Благодарам. Артур и Катерина ви посакуваат среќа и здравје
Kateřina a Artur
Благодарение на компанијата за недвижности Moje nemovito u morje, вашите соништа можат да се остварат исто како нас! Процес без проблем од првиот контакт, преку увид на лице место до вистинска продажба, пренос, предавање на клучевите. И г-ѓа Ангелина и г-дин Цветомир се професионалци кои знаат што прават и го прават тоа многу добро. Ви благодарам многу за пријатната комуникација, подготвеноста, отвореноста, сите совети и услуга. Здраво Јана Јозеф
Jana a Josef

Напишете рецензија

Ќе ни биде задоволство доколку го споделите вашето искуство со нашите служби.Ќе ги земеме во предвид сите ваши совети,критики и мислења со цел нашите служби да бидат уште подобри.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00