Апартмани во прекрасниот златен комплекс виножито, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8623
Во овој комплекс има уште 9 единици

Ви нудиме девет бесплатни апартмани во прекрасниот комплекс Златно виножито на прва линија до морето, лоциран во Сончев Брег, Бугарија.
Комплексот во кој се сместени апартманите се наоѓа во мирен дел од одморалиштето, блиску до целата потребна инфраструктура.
Сопствениците и нивните гости се достапни во комплексот:
Прием
Ресторан
Лоби и лоби бар
Отворен базен за возрасни и деца
Зони за релаксација
Подземен паркинг
24-часовно обезбедување
Надоместокот за одржување е 10 €/м2 годишно.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу лизгалки, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Единици во комплекс

2 соби со поглед на море, во прекрасниот комплекс златно виножито, Сончев Брег
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
73 m2
2+кк
2/6
20 m
167,000 Евра
Šipka vpravo
Студио во прекрасниот комплекс златно виножито, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
71 m2
1+кк
1/6
20 m
149,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби во прекрасниот златен комплекс виножито, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
70 m2
2+кк
1/6
20 m
117,000 Евра
Šipka vpravo

Единици во комплекс

Apartmán Patro Celková plocha m2 Dispozice Výhled na moře Celková cena € Stav
1 Přízemí 70 2+kk ne 117 000 Volný Rezervovat
2 První 74 2+kk ne 154 000 Volný Rezervovat
3 První 71 Studio ne 149 000 Volný Rezervovat
4 První 67 Studio ano 168 000 Volný Rezervovat
5 Druhé 74 2+kk ano 170 000 Volný Rezervovat
6 Druhé 73 2+kk ano 167 000 Volný Rezervovat
7 Druhé 89 3+kk ano 205 000 Volný Rezervovat
8 Páté 57 2+kk ne 128 000 Volný Rezervovat
9 Sedmé 44 Studio ano 103 000 Volný Rezervovat
Базен
базен
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
100 m
Доктор
2 km
Кафетерија
650 m
Ресторант
70 m
Бар
130 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00