Нови станови покрај море, Каварна, Бугарија

Кафе, Бугарија – ID 6729
Во овој комплекс има уште 12 единици

Нудиме на продажба прекрасни станови во новиот комплекс Бизоне, кој се состои од три згради. Понудените станови се наоѓаат во зградата Ц, распоредени на четири ката и нивниот вкупен број е 14, зградата е веќе завршена.
Следниве се достапни за вас и вашите гости во комплексот:
паркинг
зелени уредени површини
лифт
Нема надомест за одржување.
Коруната се искачи на најсилното ниво против еврото во последните 11 години! Купувањето недвижен имот за евра никогаш не било и нема да биде поповолно!
Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне во многу детали одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.
Градот Каварна е пристанишен град во Бугарија и се наоѓа на карпестиот брег во северниот дел на бугарското крајбрежје на Црното Море. Населението е околу 12.000. Каварна е позната како „рок престолнина на Бугарија“ бидејќи секое лето на една сцена собира светски познати рок бендови. Во историскиот музеј Каварна се сместени наоди од 5-6 век од нашата ера. Изложени се наоди од тракиските племиња населени во регионот, од животот на Словените и Бугарите. Има комплетни удобности, продавници, ресторани, училишта, градинки, кафулиња, болници. Градот може да се пофали со добро одржувана градска плажа. Во близина се вистинските бисери на северниот брег, како што се Кејп Калиакра, Тјуленово, Балчик, Русалка, Шабла, Болата, Топола и многу други. Многу странци живеат во Каварна и неговата околина, вклучувајќи и неколку Чеси. Во околината на Каварна има и карпи, од кои има навистина неверојатен поглед на Црното Море. Во близина има и голем број на лековити топли извори. Тука ќе најдете и спа центар со лековита кал, кој има докажано влијание на мускулно-скелетниот систем.

Единици во комплекс

2 соби со поглед на море, на само 100м од плажа, Каварна, Бугарија
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
70 m2
2+кк
3/5
100 m
92,500 Евра
Šipka vpravo
Совршени 3 соби на само 100м од плажа, подземен паркинг, Каварна, Бугарија
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
81 m2
3+кк
3/5
100 m
119,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби, 100м од плажа, со паркинг простор и магацин, Кафе
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
81 m2
2+кк
3/5
100 m
97,000 Евра
Šipka vpravo
Опремен со 2 соби, на 100м од плажа, Кафе
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
78 m2
2+кк
3/5
100 m
91,500 Евра
Šipka vpravo
Нови 3 соби на само 100м од плажа, паркинг простор, Кафе
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
104 m2
3+кк
3/5
100 m
112,000 Евра
Šipka vpravo
Нови 2 соби на само 300м од плажа, Каварна
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
61 m2
2+кк
2/4
300 m
44,000 Евра
Šipka vpravo

Единици во комплекс

Sekce Apartmán č. Patro Užitná plocha Terasa Celková plocha Dispozice Celková cena v eurech Stav
C 1 Přízemí 27 0 31.95 Studio 26 000 Volný Rezervovat
C 2 První 71.06 13.66 103.86 2kk --------- Prodáno
C 3 První 70.08 21.77 108.70 2kk 75 500 Volný Rezervovat
C 4 První 49.61 5.22 67.28 2kk 60 500 Volný Rezervovat
C 5 Druhé 46.55 3.60 61.85 2kk 44 000 Volný Rezervovat
C 6 Druhé 61.28 9.23 83.45 2kk 73 000 Volný Rezervovat
C 7 Druhé 38.91 6.22 55.90 2kk 52 000 Volný Rezervovat
C 8 Druhé 50.95 4.86 68.43 2kk 61 400 Volný Rezervovat
C 9 Třetí 50.81 3.55 64.33 2kk 45 400 Volný Rezervovat
C 10 Třetí 62.57 9.29 85.04 2kk 103 600 Volný Rezervovat
C 11 Třetí 39.05 7.23 57.44 2kk 56 000 Volný Rezervovat
C 12 Třetí 50.95 4.86 69.65 2kk 65 800 Volný Rezervovat
C 13 Čtvrté 96.63 19.58 141.13 2kk --------- Prodáno
C 14 Čtvrté 99.14 25.28 149.72 3kk 204 700 Volný Rezervovat
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
220 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00