Прекрасни станови во изградба, на кратка прошетка од морето

Sozopol, Бугарија – ID 7266
Во овој комплекс има уште 17 единици

Во име на инвеститорот, ви нудиме совршени станови во нов проект во Созопол. Во новиот комплекс со базен ќе има 23 стана, кои ќе бидат на четири ката. Ова се првенствено апартмани со 2 соби, но тука можете да најдете и студио и апартмани со 3 соби. Комплексот се наоѓа на прва линија на 50 метри од морето. Апартманите број 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17 имаат поглед на море. Откупната цена е за фазата на завршување „по БДС“. Со задоволство ќе ви помогнеме околу завршните работи, мебелот и опремата.
Kavatsite е едно од најубавите места за одмор на море во Бугарија. Прекрасно море со кристално чиста вода, песочни дини и шума!
Датумот на завршување со Законот 16 е планиран за мај 2024 година
Ве молиме не двоумете се да контактирате со брокерот за повеќе информации.
Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне во многу детали одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.
Созопол - живописен историски и рибарски град се наоѓа на 35 километри јужно од Бургас. Лежи на карпест полуостров од вулканско потекло. До денес има значајни споменици кои потсетуваат на хеленската ера. Покрај тоа, тука сè уште живее значајна грчка заедница. Стариот дел на градот е прогласен за архитектонско-историски резерват, заштитен од УНЕСКО.
Кривулестите тесни улички на стариот град зрачат со уникатна атмосфера и индивидуалност. Развојот е составен од голем број оригинални куќи од 18 и 19 век со подрум и дрвени продолжени подови блиску еден до друг. Куќи со дрвени облоги во тесни улички, смокви во градините зад камените ѕидови, домашни лозја и живописни агли, тивки пабови на карпа над брановите, рибари кои пловат кон морето во зори, уметници кои ги изложуваат своите дела во галериите на улица, стари жените создаваат пред твоите очи убави плетени или хеклани покривки. Сето ова можете да го најдете во Созопол.
Романтиката брзо може да се замени со бујниот ноќен живот во многу барови, ресторани и дискотеки.

Единици во комплекс

2 соби со поглед на море, прекрасни апартмани во изградба, блиску до море, Созопол
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
79 m2
2+кк
2/3
50 m
111,337 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на море, прекрасни апартмани во изградба, блиску до море, Созопол
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
79 m2
2+кк
1/3
50 m
127,790 Евра
Šipka vpravo
1 соба, прекрасни станови во изградба, блиску до море, Созопол
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
52 m2
1+кк
1/3
50 m
70,664 Евра
Šipka vpravo
2 соби, прекрасни станови во изградба, блиску до море, Созопол
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
70 m2
2+кк
1/3
50 m
113,780 Евра
Šipka vpravo

Единици во комплекс

Apartmán č. Patro Dispozice Užitná plocha Celková plocha Celková cena € Stav
1 Přízemí 2+kk 62,30 79,74 127 610 Volný Rezervovat
2 Přízemí 2+kk 54 70,52 113 780 Volný Rezervovat
3 Přízemí 2+kk 54 70,52 113 780 Volný Rezervovat
4 Přízemí 2+kk 62,40 79,86 127 790 Volný Rezervovat
5 Přízemí 2+kk 64,50 81,56 105 872 Volný Rezervovat
6 Přízemí 1+kk 40,80 52,22 70 664 Volný Rezervovat
7 První 2+kk 62,10 79,49 ----------- Prodáno
8 První 2+kk 54 69,12 111 680 Volný Rezervovat
9 První 2+kk 54 68,94 111 680 Volný Rezervovat
10 První 2+kk 62,40 79,86 127 790 Volný Rezervovat
11 První 2+kk 64,50 81,54 105 848 Volný Rezervovat
12 První 2+kk 58,20 74,49 97 388 Volný Rezervovat
13 První 2+kk 66,60 83,67 108 404 Volný Rezervovat
14 Druhé 2+kk 62,10 79,49 111 337 Volný Rezervovat
15 Druhé 2+kk 53,90 68,98 ---------- Prodáno
16 Druhé 2+kk 53,90 68,98 ---------- Prodáno
17 Druhé 2+kk 62,40 79,88 127 790 Volný Rezervovat
18 Druhé 2+kk 64,50 81,56 130 340 Volný Rezervovat
19 Druhé 2+kk 58,20 74,49 119 735 Volný Rezervovat
20 Druhé 2+kk 66,60 83,67 133 505 Volný Rezervovat
21 Třetí 4+kk 127,60 161,33 ----------- Prodaný
22 Třetí 4+kk 136,60 172,84 ----------- Prodaný
23 Třetí 3+kk 122,50 154,8 ---------- Prodáno
Поглед на море
Да
Продавница
690 m
Доктор
3 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
110 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00