Проект на магични станови, продажба на рати, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8689
Во овој комплекс има уште 22 единици

Ви претставуваме нов проект на прекрасни станови во комплексот Emilia Romana Verde на Сончевиот брег. Почетокот на изградбата е планиран за октомври 2023 година. На парцела од 4.270 м2 ќе се гради шесткатница со 94 станови, од кои 61 ќе бидат 2-собни, а 33 ќе се 3-собни. Инвеститорот обезбедува паркинг места за сите станови. Зградата ќе има подземен паркинг со 55 места, од кои 8 двокреветни, 2 лифта, рецепција и техничка просторија. Апартманите со две соби ќе бидат со површина од 50 до 66 м2. Апартманите со 3 соби ќе бидат од 73 до 129 м2.
Сите апартмани ќе бидат понудени со завршница со клуч на рака. Комплетна опрема според визуелизацијата е можна со доплата.
Името VERDE (од италијанското „зелено“) го привлекува вниманието на богатото зеленило на областа и присуството на парк пред него, како и на иновативните решенија во третманите на фасадите ориентирани кон градината и еколошката конструкција.
Во центарот на проектот ќе биде голем базен за возрасни, базен за деца, многу зони за релаксација, добро одржувана, зелена површина, џакузи, фонтана и простор за одмор. Мобилниот бар на сопствениците и гостите од околината ќе им понуди можност да вкусат вкусна храна и да се освежат со пијалоци. Сите апартмани ќе имаат пријатен поглед на зградата на базенот или паркот, како и пријатна тераса. Апартманите на шести кат ќе имаат пространи тераси со прекрасни градини. Почетокот на изградбата е планиран за октомври 2023 година. Планирано завршување и одобрување - мај 2025 година. Планот на рати ќе го испратиме на барање. Топ понуда! Продажба директно од инвеститорот без провизија од купувачот
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Единици во комплекс

3 соби во проект со можност за рати, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
73 m2
3+кк
1/6
800 m
99,900 Евра
Šipka vpravo

Единици во комплекс

Patro Apartmán číslo Dispozice Celková plocha m2 Celková cena € Stav
První A102 2+kk 50,24 ---------- Prodáno
První A103 2+kk 56,35 ---------- Prodáno
První A104 2+kk 70,72 99 900 Volný Rezervovat
První A105 2+kk 56,32 ---------- Prodáno
První A106 2+kk 60,06 84 900 Volný Rezervovat
První A107 2+kk 56,09 ---------- Prodáno
První A108 2+kk 55,77 ---------- Rezervováno
První B101 3+kk 73,11 99 900 Volný Rezervovat
První B107 2+kk 66,18 89 900 Volný Rezervovat
První B108 2+kk 55,77 ---------- Prodáno
Druhé A201 3+kk 73,11 ---------- Prodáno
Druhé A204 2+kk 70,72 ---------- Prodáno
Druhé A206 2+kk 59,51 ---------- Prodáno
Druhé A207 2+kk 66,18 ---------- Prodáno
Druhé A209 3+kk 80,37 ---------- Prodáno
Druhé B201 3+kk 73,11 ----------- Prodáno
Druhé B204 2+kk 70,72 ---------- Prodáno
Druhé B206 2+kk 59,51 ---------- Rezervováno
Druhé B207 2+kk 66,18 ---------- Prodáno
Druhé B208 2+kk 55,74 ---------- Rezervováno
Druhé B209 3+kk 80,37 ---------- Prodáno
Třetí A301 3+kk 73,11 ---------- Rezervováno
Třetí A303 3+kk 88,84 ----------- Prodáno
Třetí A304 3+kk 88,82 ----------- Prodáno
Třetí A306 2+kk 66,18 ---------- Prodáno
Třetí A308 3+kk 80,37 ----------- Prodáno
Třetí B303 3+kk 88,84 129 900 Volný Rezervovat
Třetí B306 2+kk 66,18 ----------- Prodáno
Třetí B308 3+kk 80,37 ---------- Rezervováno
Čtvrté A403 3+kk 83.29 ---------- Prodáno
Čtvrté A406 2+kk 66,18 99 900 Rezervováno
Páté A501 3+kk 73.11 109 900 Volný Rezervovat
Páté A503 3+kk 83.29 124 900 Volný Rezervovat
Páté A504 3+kk 83.27 124 900 Volný Rezervovat
Páté A505 2+kk 59.51 89 900 Volný Rezervovat
Páté A506 2+kk 66.18 99 900 Volný Rezervovat
Páté B505 2+kk 59.51 ---------- Rezervováno
Šesté A601 2+kk 50,90 ----------- Prodáno
Šesté A602 2+kk 55,63 ----------- Prodáno
Šesté B605 2+kk 65 ----------- Prodáno
Druhé CB204 Spíž 4,63 5500 Volný Rezervovat
Druhé CB205 Spíž 4,63 5500 Volný Rezervovat
Druhé CB206 Spíž 4,63 5500 Volný Rezervovat
Třetí CB303 Spíž 4,63 --------- Rezervováno
Třetí CB304 Spíž 4,63 5500 Volný Rezervovat
Třetí CB305 Spíž 4,63 5500 Volný Rezervovat
Třetí CB306 Spíž 4,63 5500 Volný Rezervovat
Třetí CA307 Spíž 4,74 5500 Volný Rezervovat
Čtvrté CB404 Spíž 4,63 5500 Volný Rezervovat
Čtvrté CB405 Spíž 4,63 5500 Volný Rezervovat
Páté CB503 Spíž 4,63 5500 Volný Rezervovat
Třetí 308 2+kk 64,45 ----------- Rezervováno
Páté 504+505 3+kk 136,09 ---------- Rezervováno
Šesté 602 2+kk 99.50 150 000 Volný Rezervovat
Šesté 606 2+kk 102,11 ---------- Prodáno
Šesté 603 2+kk 98.16 150 000 Volný Rezervovat
Продавница
370 m
Доктор
1 km
Кафетерија
280 m
Ресторант
150 m
Бар
190 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00