Станови во нов комплекс во прва линија до море, ниска такса за одржување, Поморие

Pomorie, Бугарија – ID 6525
Во овој комплекс има уште 4 единици

Ви нудиме апартмани во новиот комплекс Admiral Beach Club на првата линија до морето во Поморие, Бугарија. Комплексот Admiral Beach Club се наоѓа на првата линија, веднаш до плажата во градот Поморие. Локацијата е многу погодна за оние кои сакаат да се релаксираат далеку од метежот и вревата на градот. Во оваа модерна зграда на плажа ќе најдете 16 апартмани со една или две спални соби. Градежните и завршните работи беа извршени со користење на најсовремени технологии, материјали и опрема. Се продаваат станови без кујна, мебел и опрема. Цената за станот е за доизградба „клуч на рака“.
• масивна влезна врата
• вграден ел. и водоводни тела, прекинувачи и приклучници
• подготовка за климатизација
Главните предности:
• Паркинг
• Модерна фасада со облога од природен камен и минерален малтер.
• Висококвалитетни материјали во сите фази на градба.
• Одлично планирање и идеална локација.
• Базен, простор со лежалки, зони за релаксација, зелени површини. Годишниот надоместок за одржување е 8 €/м2. Градот Поморие се наоѓа во јужниот дел на бугарското крајбрежје на Црното Море, 22 километри од Бургас и околу 400 километри од Софија. Во летната сезона е една од најпопуларните дестинации, нејзината плажа е долга околу 5 километри. Зимата е блага, со минимални врнежи. Оваа област е позната по лековитите својства на калта добиена при производството на сол во езерото Поморие. Познати се и лековитите својства на минералната вода во градот.
Објектот има акт 15 и акт 16 (одобрување) е предвиден за април 2023 година. Објектот има модерна фасада со облога од природен камен и минерален малтер.

Единици во комплекс

3 соби во нов комплекс во прва линија до море, ниска такса за одржување, Поморие
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
118 m2
3+кк
3/4
50 m
159,736 Евра
Šipka vpravo
2 соби во нов комплекс во прва линија до море, ниска такса за одржување, Поморие
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
66 m2
2+кк
1/4
50 m
85,695 Евра
Šipka vpravo

Единици во комплекс

Apartmán č. Patro Užitná plocha Celková plocha Dispozice Celková cena € Stav
A1 Přízemí 94.58 112.10 3+kk 129 189 Volný Rezervovat
b1 Přízemí 55.80 66.13 2+kk 85 695 Volný Rezervovat
B1 Přízemí 67.57 80.08 2+kk ----------- Prodáno
A2 První 94.58 112.10 3+kk ---------- Rezervováno
b2 První 97.54 115.60 3+kk ----------- Prodáno
B2 První 67.30 79.76 2+kk ---------- Prodáno
A3 Druhé 103.70 122.91 3+kk ---------- Prodáno
b3 Druhé 74.70 88.53 2+kk ---------- Prodáno
B3 Druhé 99.90 118.40 3+kk 159 736 Volný Rezervovat
A4 Třetí 103.70 122.91 3+kk ----------- Prodáno
b4 Třetí 74.70 88.53 2+kk ---------- Prodáno
B4 Třetí 99.90 118.40 3+kk 159 736 Volný Rezervovat
A5 Čtvrté 89.33 141.8 2+kk ---------- Prodáno
b5 Čtvrté 84.74 137.22 2+kk ---------- Prodáno
Продавница
2 km
Доктор
3 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
120 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00