2+ kk Градинарски апартман со поглед на море

Esentepe, Кипар – ID 6751
208,000 Евра
Површина 60 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/2
Море 150 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние сме на лице место и можеме да ги понудиме сите потенцијални проекти на островот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.

Нудиме нов проект за сликање по почетни цени веднаш покрај морето во Кипар.

план за рати на проектот:

35% депозит

останатите 65% доспеваат од јануари 2024 година

месечно тримесечно

до предавањето на клучевите во декември 2026 година

Комплексот се наоѓа на 80 хектари земјиште во живописната област Татлицу веднаш на брегот.

Во близина има уште неколку комплекси од истиот развивач, до кои пристапот е бесплатен за инвеститорите.

Концептот на проектот е ПОДГОТВЕН ЗА ДВИЖЕЊЕ. Во цената е вклучен целиот мебел и бела техника со највисок стандард. Модерна кујна и бањи. Централна клима. Систем за внесување картички.

Проектот е поделен во две фази.

Фаза I вклучува V 5 + 1 луксузни вили, А 1 + 1 апартмани и Б 1 + 1 апартмани.

Фаза II вклучува бунгалови V со 2 и 3 спални соби, А 1 + 1 апартмани, Б 1 + 1 апартмани во градина и 2 + 1 шупи.

Инфраструктура во проектот:

Спа

Теретана

Прием

Ресторан

Тениско игралиште

Плажа

Перење

Чистење

Кино на плажа

Базени со вода и светлосно шоу

Можете да ја користите услугата на сите 8 комплекси на инвеститорот во ESENTEPE

Светски познатиот голф клуб Корениум е во близина.

На жителите на комплексите ќе им бидат обезбедени и претпродажни и постпродажни услуги. Нашите услуги 24/7 ќе ги решаваат сите потреби или барања за недвижнини.

Ние, исто така, ќе обезбедиме услуги за изнајмување за оние кои би сакале да ги изнајмуваат своите имоти, или во екот на сезоната или вон сезона.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
60 m2
Корисна површина
57 m2
Тераса
10 m2
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
11 km
Кафетерија
5 km
Ресторант
1 km
Бар
2 km
Училиште/градинка
5 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00