Инвестициски вили во Кипар 5% попуст на три ката, четири бањи и базен

Trikomo, Кипар – ID 9712
400,000 Евра
Површина 200 m2
Достапно 3+1
Море 300 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние сме лидер на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај море, ја имаме најголемата понуда во Кипар, проверете ги нашите критики.

По втор пат од 2021 година, магазинот Форбс го прогласи Северен Кипар за најдобра инвестиција покрај море. Ние сме исклучително горди на фактот дека сме апсолутни пионери во понудата на недвижности во Северен Кипар на чешкиот пазар.

Во моментов нудиме можност за купување на инвестициска вила во овој хотелски проект под непобедливи услови. Ви нудиме единствена промоција: под одредени услови, со оваа понуда можете да добиете 5% попуст на цената на имотот од инвеститорот.

Под одредени услови можеме да дојдеме до - 5% под пазарната цена, доколку сте заинтересирани, не двоумете се да ме контактирате.

Рокот за предавање на вилите е приближно за една година, за година и пол. Но, можете да платите до 36 месеци без зголемување! Од 70-те вили во проектите, само неколку останаа празни.

По предавање за година и пол, вилата можеме веднаш да ја изнајмиме и делумно да ја платиме куповната цена на овој начин, имаме 3 годишен рати без поскапувања! Ние ќе помогнеме во изнајмувањето, ние самите имаме инвестициска вила во овој проект.

Вилите 3+1 имаат три ката, четири бањи, голема тераса на покривот каде што може да се изгради пергола, скара и џакузи. Сè се наоѓа на 300 метри од плажата во Кипар. Дел од проектите ќе биде и луксузен клуб за јахти. Вилите имаат и сопствен базен. Веднаш има одличен воден парк, навистина е одлична инвестиција за изнајмување и заштеда на пари.

Ние самите имаме искуство во овој проект за повеќе информации за враќањето и одличниот план за отплата и други поволности од нашата компанија не двоумете се да не контактирате.

Проектот има богата инфраструктура во рамките на самото одморалиште и покрај плажата. Можете да уживате во бањата, базени, фитнес, детско игралиште, водни паркови, кафулиња, ресторани, барови на плажа и многу повеќе. Со клиентска картичка ќе ви овозможиме пристап до сите инфраструктури на сите проекти на овој развивач на целиот остров.

Инвеститорот со гордост ви претставува членска картичка која им овозможува на клиентите да уживаат во уникатни привилегии и придобивки во сите проекти на програмерите, тоа се влезови во инфраструктурата на програмерите и 10% попусти во ресторани + други поволности.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
број на спратови
3
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
200 m2
Плац
200 m2
Корисна површина
120 m2
Тераса
67 m2
Базен
Да
Градежна површина
150 m2
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
4 km
Доктор
22 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
70 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00