Луксуз 3+1 во најлуксузните проекти покрај море во Кипар

Trikomo, Кипар – ID 6079
362,000 Евра
Површина 157 m2
Достапно 3+1
Спрат 4/16
Море 300 m
Состојба Во изградба

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Веќе 10 години сме ваш претставник покрај море во различни земји низ светот. Ние самите поседуваме имоти на овие дестинации и совршено го познаваме локалниот пазар.

Препорачуваме продажба на голем стан од 170м2 со тераса и поглед на море во најлуксузните проекти во Кипар, ова е погрешна цена која ќе се зголеми за време на изградбата, па затоа е одлична инвестиција за благодарност и последователно изнајмување во ова луксузно одморалиште.

Дали се препуштате на повеќе луксуз? Ви претставуваме исклучителен и моментално луксузен хотелски проект покрај море во северниот дел на Кипар, проект кој ќе го подигне нивото на градба на островот. Областа каде што се наоѓа проектот е избрана за најдобра инвестиција покрај море за 2021 година според магазинот Форбс.

Во моментов го препорачуваме проектот по погрешни цени, затоа не двоумете се да не контактирате, наскоро може да се очекуваат повисоки цени. Само на страната на проектот е хотел со пет ѕвезди, каде што ќе биде најголемото казино на островот, кое ќе привлече повеќе луѓе заинтересирани за престој.

Планот за отплата е од четири до пет години без зголемување (во зависност од тоа која зграда ќе ја изберете).

Бидејќи инфраструктурата (продавници, ресторани, кафулиња, барови, бањи итн.) се протега до третиот надземен кат, од сите проектни единици има поглед кон морето.

Во комплексот има единици од типот: 1 соба до 5+1, Пентхаус единиците на повисоките катови ќе имаат сопствен базен и џакузи на тераса.

Краток опис на проектот и инфраструктурата:

Пет типа ресторани (италијански, локален, медитерански, суши бар и други), три базени од кои едниот е инфинити базен, разни спортски и спортски области, паркови, трговски центар во кој ќе има само луксузни брендови. Спас, фитнес центри, продавници и кафулиња.

Театар и кино, велосипедска патека, пешачка патека, менувачница, внатрешен терен за сквош, сауна, парна бања, масажа, амам, затворен базен, теретана, јога - пилатес, 24-часовно обезбедување и систем за камера, области за активност и забава (машини за игри / караоке / соба со плејстејшн).

Чистење (услуга за собирање отпад), шатл-служба, амбуланта, здравствен клуб, изнајмување велосипеди, безбедно, широко игралиште, хемиско чистење, перење и пеглање, фризерски и козметички центар / берберница, расадник и детски клуб (чување деца), супермаркет, снек бар Покрај базенот. Повеќенаменски салон за забава, прослави и конференции, ресторан „Day Time“ и сала за појадок, Panaromic бар покрај базен, ресторан „Steak House“, Cigar bar, Lobby bar. Наргиле/шиша бар, слаткарница и многу повеќе. На барање, ќе испратиме спецификација на горниот ентериер.

Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
4
број на спратови
16
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
157 m2
Корисна површина
124 m2
Тераса
16 m2
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
650 m
Кафетерија
250 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00