Луксузен пентхаус со 4 соби во Пафос, бесконечен базен и прекрасен поглед на море

Pafos, Кипар – ID 9958
620,000 Евра
Површина 193 m2
Достапно 4+кк
Спрат 1/2
Море 1 000 m
Состојба Готово

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар. Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики.

Пафос е туристички центар на островот и моментално многу потенцијално место за инвестирање. Во градот во моментов се градат два американски универзитети, а кириите се зголемени. Има неколку светски познати голф клубови, а аеродромот е оддалечен само 30 минути од нашите проекти. На лице место имаме претставник од Чешка.

Претставникот може да советува за сè, вклучително и хипотека во Кипар.

Во овој прекрасен проект нудиме прекрасен пентхаус со 4 соби со огромна покривна тераса од 150м со прекрасен поглед на морето и на целиот град. Пентхаусот има три бањи и простор за складирање, како и заеднички прекрасен бесконечен базен на покривот.

Потенцијалот за изнајмување на овој прекрасен пентхаус е најмалку 3.000 евра месечно. Имаме официјални броеви, слободно контактирајте не.

Локацијата на проектот нуди неверојатен поглед на морето од 360 степени од реткиот заеднички базен на покривот и топла када.

Луксузните погодности на пентхаусот вклучуваат паметна технологија, покриен паркинг, простор за складирање и заеднички базен.

Проектот се наоѓа во Хлорака, тивко, но живо село со сите удобности, на само неколку минути возење од центарот на Пафос, и е специјално дизајниран да ги искористи предностите на глетката и неговата возвишена позиција.

Додатоци за проектот:

Зона за скара

Блиску до забава

Скриена клима

Покриен паркинг

Електрични порти

Подигнете

Излез за итни случаи

Сертификат за енергетска ефикасност А

Гранитни работни површини

Теретана

Бесконечен базен

Перење

Доживотен поглед на море

Мермерни подови

Модерен дизајн

Систем за притисок

Порта со далечински управувач

Приходи од изнајмување

Градина на кров

топла када на покривот

Базен на покривот

Паметен дом

Складирање

Погоден за постојан престој

Базен

Греење на подот

Влезен видео систем

VRV клима уред

Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот и трансферот од аеродромот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
193 m2
Корисна површина
178 m2
Тераса
150 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
480 m
Доктор
600 m
Кафетерија
590 m
Ресторант
350 m
Бар
360 m
Училиште/градинка
110 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00