Луксузна вила со базен покрај море во Кипар

Famagusta , Кипар – ID 6252
379,000 Евра
Површина 505 m2
Достапно 4+кк
Море 700 m
Состојба Во изградба

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние сме на лице место и можеме да ги понудиме сите потенцијални проекти на островот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.

Проектот се наоѓа во областа Јени Богазичи, која е на кратко растојание од студентскиот град Фамагуста, тука е сè, болницата, ОЦ, најголемиот универзитет на островот со студенти од целиот свет. Комплексот се состои од вкупно 47 премиум вили со распоред 3+1 и 4+1, во цената е вклучен и базен. Распоредот за примопредавање и отплата е до декември 2024 година.

Спецификации на вилата:

Влез

Дневна соба

Кујна

Полукружни скалила

Различни опции за избор на плочки и мебел за бања

Керамичка плочка или дрвен под

Акрилни кујнски кабинети

Опции за луксузна кујна

Четири спални соби

Тераса во главната спална соба

Гардероба во сите соби

Главна спална соба со бања и соблекувална

Прозорски прагови изработени од природен мермер

Прозорци со двојно застаклување и алуминиумска рамка

Влез, дневна, кујна и бањи со плафон и осветлување

Alucobond надворешен слој

Отворени и затворени тераси

Отворен паркинг

Инфраструктура за климатизација

Соларен бојлер

Хидрофор систем

Вграден резервоар за вода со 3 тона

Резервоар за отпадна вода

Автоматско обезбедување на влезот во областа

Централен генератор на енергија

Базен и надворешен камин

Дополнителна изолација на покривот

Надворешни ѕидови Изолација

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
505 m2
Плац
700 m2
Корисна површина
454 m2
Тераса
51 m2
Базен
Да
Градежна површина
505 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
3 km
Доктор
5 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
270 m
Бар
1 km
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00