одлични 2 соби со поглед на море во хотелски проекти покрај морето

Trikomo, Кипар – ID 7189
175,000 Евра
Површина 86 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/12
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Ви претставуваме ексклузивен нов проект за луксузен хотел од нашиот партнер моментално по почетни цени, поскапувањето до предавање ќе биде најмалку 50%. Ние сме на лице место и можеме да ги понудиме сите потенцијални проекти, следете ја нашата страница за тековните инвестициски тури во Кипар, бројот на учесници е ограничен.

Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот.

Во проектот може да се најдат единици од типот 1 соба, 2 соби, 3 соби и луксузни мезонети со прекрасен поглед на морето, инфраструктурата и планините. Овде наоѓаме огромна инфраструктура и цел трговски центар со 30 продавници во комерцијални простори.

Доминантна карактеристика на проектот е луксузен ресторан со брод, каде дел од самиот ресторан е под вода - погледнете го видеото од проектот.

Овде се достапни и лежалки. Инфраструктурата на проектот е огромна, тој сигурно ќе ја придобие својата клиентела во најбрзо развиената област во Кипар.

Додатоци за проектот:

Шатл-служба до плажата

подземен паркинг

Слетување на покривот за хеликоптер

Единици за полнење за електрични автомобили

Фудбалски терен

Фитнес центар

Зелени површини

Зона на скара

Велосипедски пат

Прием

Салата на отворено

бањата

Повеќенаменско спортско игралиште

Тенис

фудбал

кошарка

бар покрај базен

воден парк

базени за возрасни и деца

скејтборд парк

Зелени површини

Зона на скара

Велосипедски пат

Прием

градинка

Детско игралиште на отворено

план на рати:

▪ 35% депозит + 35% до предавање (јуни 2026) + 30% доплата 24 месеци по предавањето - со фиксација до јуни 2028 година,

па ова се одлични услови за плаќање!

Први ви понудивме можност да инвестирате во недвижен имот во странство. Ние сме една од ретките компании на островот што ќе ви ги обезбеди сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. Внимателно изберете го партнерот, тоа ќе ви заштеди многу време и пари.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
5
број на спратови
12
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
86 m2
Корисна површина
78 m2
Тераса
18 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
14 km
Кафетерија
30 m
Ресторант
250 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00