Прекрасна вила покрај море во најдобрата област на Кипар

Pafos, Кипар – ID 6579
5,200,000 Евра
Површина 511 m2
Достапно Нетипичен
Море 200 m
Состојба Во изградба
Проектот е единствена можност за инвестирање и поседување недвижен имот и земјиште со врвен квалитет на Кипар.

Пафос е туристички центар на островот и моментално многу потенцијално место за инвестирање. Во градот во моментов се градат два американски универзитети, а кириите се зголемени. Има неколку светски познати голф клубови, а аеродромот е оддалечен само 30 минути од нашите проекти. На лице место имаме претставник од Чешка.

Областа на Морските пештери е позната како влијателна и луксузна населба со ѕвезди како Шакира и нејзиниот славен сопруг Жерар Пике кои живеат на нивниот праг.

Оваа локација е една од најдобрите на островот, позната по својата природна убавина, географски и археолошки интерес и блескавото Средоземно Море на само неколку чекори подалеку.

Ќе го изградиме овој прекрасен дом со 4 спални со 3 бањи со нашиот модерен дизајн фокусиран на луксузен модерен отворен план кој живее на парцела од 2200м² со покриена површина од над 600м².

Сите апартмани со спални се наоѓаат на вториот кат и имаат луксузни балкони со фантастичен поглед на море.

Не можете да побарате подобра локација и ние сме исклучително среќни да му го понудиме овој уникатен проект на успешниот сопственик.

Тоа е идеална инвестиција за постојано живеење или како викендичка и ја препорачуваме и за добивање постојан престој во Кипар, долгорочно изнајмување или инвестиција за изнајмување за одмор.

Додатоци:

А+ сертификат за заштеда на енергија
Печење на скара
Електрични порти
Подигнете
Аларм за пожар
Место за оган
Целосно наместен
Теретана
Домашно кино
Бесконечен базен
Џакузи
Перење
Перење
Тревник
Мермерни подови
Мермерни подови
Одгледана градина
Модерен дизајн
Фотоволтаици
Систем за притисок
Главна локација
Градина на кров
Сауна
Поглед на море
Паметен дом
Складирање
Погоден за постојан престој
Тениско игралиште
Греење на подот
Систем за видео влез
VRV клима уред
Пешачење до плажа

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
број на спратови
3
Достапно
Нетипичен
Поглед на море
Да
Површина
511 m2
Плац
2148 m2
Корисна површина
511 m2
Тераса
62 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
512 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
4 km
Доктор
3 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
210 m
Бар
250 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00