Прекрасна вила во селото Аргака, на кратко растојание од плажата на Кипар

Polis, Кипар – ID 6871
615,000 Евра
Површина 130 m2
Достапно 3+кк
Море 400 m
Состојба Во изградба

Исклучителен проект од 28 вили дизајнирани да го усогласат и унапредат животниот стил на завидна локација на плажа. Сместени на 12 минути од градот Полис и полуостровот Акамас кој го одзема здивот, покрај долгата песочна плажа и пенливото Средоземно Море, овие вили се уникатни и надополнети со рачно изработени материјали и завршетоци кои нудат рафинирана, но рустикална едноставност.

Овој бунгалов со две спални со едно ниво нуди последователно отворено живеење каде што сите простори непречено се влеваат еден во друг. Кога влегувате веднаш во срцето на куќата, од двете страни има соби за живеење и спиење, кои ги одвојуваат поединечните простори. Отворениот простор за живеење и кујна е надополнет со уникатни и рачно изработени карактеристики како што е камениот остров во кујната. Надворешниот простор е подеднаков приоритет со неверојатен надворешен покриен трем кој може да вклучува оган јама и област за скара.

Овие вили се карактеризираат со рафинирани завршетоци и земјени контрасти. Секој има уникатно чувство за стил, каде што опипливите материјали создаваат удобно, но префинето живеење на плажа, користејќи локални материјали, текстури и тонови за да се истакнат централните уникатни елементи.

Оваа вила е идеална за пензионирање, со задоволство ќе ви помогнеме со други услуги.

Надоместоци надвор од ДДВ, правни услуги. За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате. Купувате директно од развивачот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
број на спратови
1
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
130 m2
Плац
509 m2
Корисна површина
105 m2
Тераса
24 m2
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
130 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
8 km
Доктор
8 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
1 km
Бар
550 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00