Продажба на рати, 3 соби со поглед на море, богато опремен комплекс, Свети Влас

Sveti Vlas, Бугарија – ID 13024
170,000 Евра
Површина 144 m2
Достапно 3+кк
Спрат 6/6
Море 20 m
услуга 14 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Опција за продажба на рати до 7 години! Нема бирократија или доказ за приход. Ви претставуваме 3-собен стан со поглед на море и градина, вкупна површина е 144,55 м2. Станот се наоѓа на шести кат во приватниот комплекс Marina View Fort Beach во Свети Влас, Бугарија. Распоредот е ходник, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалет, две тераси со поглед на море.

Marina View Fort Beach се наоѓа веднаш на песочната плажа, помеѓу одморалиштата Сончев Брег и Свети Влас, во област со прекрасни плажи и романтично име „Робинсон“.

Комплексот е изграден во подножјето на Стара Планин, што создава уникатна клима и уникатна комбинација на морски и планински проток на воздух.

Инфраструктура:

3 ресторани, бар, слаткарница, 10 базени, едниот со вештачки бранови и другиот со џакузи, 5

детски базени со водени атракции, 6 игралишта, две продавници

со намирници и една со месо, продавници на плажа,

сувенири и облека, фризерски услуги, маникир, педикир, спа центар со

амам, сауна, перална и пеглање, менувачница, аптека,

здравствен дом, теретана, тениско игралиште/мини фудбалски терен, фитнес опрема

надворешен базен, минијатурен голф, пинг-понг и билијард, игралиште за одбојка, изнајмување велосипеди, електронски игри, библиотека и детски забавен центар.

Комплексот нуди бесплатен паркинг, интернет и лежалки во близина

базени.

Надоместокот за одржување е 14 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управување со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Свети Влас е пријатен град во подножјето на Старата рамнина, 4 км од Сончев Брег. Растојанието од ова одморалиште е навистина мало. Нема да помине долго пред двата града да се поврзат благодарение на изградбата во многу посетуваната и популарна Сончева плажа. Локалитетот познат како Свети Влас има прилично интересна историја, но од туристички аспект сигурно се уште го чека својот врв. Одморалиштето Свети Влас се наоѓа на приближно 13 километри од градот Несебар, кој е познат и меѓу туристите и меѓу љубителите на интересни знаменитости. Свети Влас е помирно одморалиште без голема маса туристи. Плажите се тесни и помалку преполни отколку на Сончевиот брег.

Во градот можеме да сретнеме неколку помали плажи, и песочни и со камчиња. Морето овде е чисто, а влезовите во морето се постепени.

Плажата во Свети Влас гледа на југ. Песокот е фин, златен, но има и романтични камени плажи во областите. Уникатна комбинација на чист планински воздух, морска клима и прекрасна природа. Летните денови се карактеризираат со мирни утра и релативно свежи, неверојатно пријатни попладневни часови. Уникатна долга, топла и тивка есен.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
6
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
144 m2
Корисна површина
90.79 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
3 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
40 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00