Проект во Центар Аланија, на само 400м од морето

Alanya, Турција – ID 9571
Во овој комплекс има уште 8 единици

Ви претставуваме нов проект на станови во Alanya Center, област Keykubat Beach, пуштање во употреба е планирано за септември 2024 година, можност за вселување во комплексот веќе во февруари 2024 година, вкупната површина на парцелата на целиот комплекс ќе да биде 1.222 м2. Комплексот ќе има 2 блока и 45 единици. Растојание до плажа само 400 метри. Станови погодни за изнајмување, директно од инвеститорот!
Можност за рати при градба без зголемување!

Во цената на станот е вклучено:
Систем за климатизација, балкон/тераса, кујна во отворен стил, вградени кујнски кабинети, двојни застаклени прозорци, бања, домофон, внатрешна врата, под од природен камен, санитарна опрема, челична влезна врата, алуминиумски прозори.

Во комплексот ќе бидат достапни:
игралиште,
детска игротека
детски базен
отворен базен
фитнес опрема на отворено
паркинг места за секој стан
рецепција во лобито 24/7
безбедноста
Видео Надзор
лифт
сауна
соба за забава

Поедноставете го вашиот животен стил и ставете се во срцето на сето она што Аланија има да го понуди со инвестирање во имоти кои совршено ги балансираат удобноста и слободното време.
Имотот во Аланија во близина на плажата Кејкубат се стратешки лоцирани за да ја спојат енергичната енергија на градот, историското значење и природната убавина.
Овие модерни градски апартмани во Аланија се дизајнирани според барањата на висококвалитетен начин на живот со вашата среќа и удобност како приоритет. Комплексот ќе има фитнес центар, СПА, детско катче, подземна гаража.
Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.
Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.
Тимот МНМ

Единици во комплекс

Проект 4+1 во Аланија Центар на само 400м од морето
атрактивен комплекс атрактивна локација
150 m2
4+1
5/5
400 m
359,000 Евра
Šipka vpravo
Проект 1+1 во Аланија Центар на само 400м од морето
атрактивен комплекс атрактивна локација
55 m2
1+1
4/5
400 m
217,000 Евра
Šipka vpravo
Проект 3+1 во Аланија Центар, на само 400м од морето
атрактивен комплекс атрактивна локација
130 m2
3+1
5/5
400 m
317,500 Евра
Šipka vpravo
Проект 1+1 во Аланија Центар на само 400м од морето
атрактивен комплекс атрактивна локација
55 m2
1+1
4/5
400 m
220,000 Евра
Šipka vpravo

Единици во комплекс

Blok Podlaží Apartmán číslo Dispozice Celková plocha m2 Celková cena € Stav
A První 1 1+1 55 ---------- Prodáno
A První 2 2+1 65 ---------- Prodáno
A První 3 2+1 65 ---------- Prodáno
A První 4 1+1 55 ---------- Prodáno
A Druhé 5 1+1 55 ---------- Prodáno
A Druhé 6 2+1 65 ---------- Prodáno
A Druhé 7 2+1 65 ---------- Prodáno
A Druhé 8 1+1 55 ---------- Prodáno
A Třetí 9 1+1 55 ---------- Prodáno
A Třetí 10 2+1 65 ---------- Prodáno
A Třetí 11 2+1 65 ---------- Prodáno
A Třetí 12 1+1 55 ---------- Prodáno
A Čtvrté 13 1+1 55 220 000 Volný Rezervovat
A Čtvrté 14 2+1 65 ---------- Prodáno
A Čtvrté 15 2+1 65 ---------- Prodáno
A Čtvrté 16 1+1 55 ---------- Prodáno
A Páté 17 2+1 120 ---------- Prodáno
A Páté 18 3+1 130 317 500 Volný Rezervovat
A Páté 19 3+1 130 317 500 Volný Rezervovat
A Páté 20 2+1 120 ---------- Prodáno
B První 1 2+1 65 ---------- Prodáno
B První 2 2+1 65 ---------- Prodáno
B První 3 1+1 55 ---------- Prodáno
B První 4 2+1 65 ---------- Prodáno
B První 5 2+1 65 ---------- Prodáno
B Druhé 6 2+1 65 ---------- Prodáno
B Druhé 7 2+1 65 ---------- Prodáno
B Druhé 8 1+1 55 199 000 Volný Rezervovat
B Druhé 9 2+1 65 ---------- Prodáno
B Druhé 10 2+1 65 ---------- Prodáno
B Třetí 11 2+1 65 ---------- Prodáno
B Třetí 12 2+1 65 ---------- Prodáno
B Třetí 13 1+1 55 ---------- Prodáno
B Třetí 14 2+1 65 ---------- Prodáno
B Třetí 15 2+1 65 ---------- Prodáno
B Čtvrté 16 2+1 65 ---------- Prodáno
B Čtvrté 17 2+1 65 ---------- Prodáno
B Čtvrté 18 1+1 55 217 000 Volný Rezervovat
B Čtvrté 19 2+1 65 ---------- Prodáno
B Čtvrté 20 2+1 65 ---------- Prodáno
B Páté 21 3+1 150 317 500 Volný Rezervovat
B Páté 22 3+1 150 ---------- Prodáno
B Páté 23 2+1 120 ---------- Prodáno
B Páté 24 4+1 150 359 000 Volný Rezervovat
B Páté 25 3+1 140 317 500 Volný Rezervovat
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
4 km
Доктор
4 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
4 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00