Проект во Оба Алања, Турција

Oba Alanya, Турција – ID 9810
Во овој комплекс има уште 14 единици

Ви претставуваме проект на станови во Оба Алања, Турција. Растојанието до морето е 3,5 км.

Изградени со голем акцент на квалитетот, инвестициските апартмани во Оба Аланија имаат модерна архитектура и иновативен дизајн.

Овој имот на турската ривиера е стратешки лоциран и нуди удобен пристап до широк спектар на удобности на одење.

Покрај становите, се продаваат четири простори наменети за деловни цели, со димензии од 95 до 154 м2!

Продавниците се наоѓаат на приземје на мултифункционален комплекс, станбен комплекс на 4 ката, каде што станбените единици се сместени над деловниот простор.

Во цената на станот е вклучено:
Систем за климатизација, балкон/тераса, кујна со отворен стил, вградени кујнски кабинети, двојни прозори, бања, домофон, внатрешна врата, керамички под, санитарна опрема, челична влезна врата, ПВЦ прозори

Во комплексот ќе бидат достапни:

резервен генератор
медицински сестри
игралиште,
детска игротека
24/7 обезбедување
систем за безбедносна камера
градини
лифт
сауна
фитнес
соба за забава
соба за релаксација
паркинг

Градот обезбедува неспоредливи услови за висок стандард на живеење, што го прави атрактивна дестинација за оние кои бараат квалитетна станбена област или имот во Турција со ветувачки поврат на инвестицијата.

Единици во комплекс

Пространа мезонета 4+1 во Оба Аланија
атрактивен комплекс атрактивна локација
179 m2
4+1
3/3
3 500 m
345,000 Евра
Šipka vpravo
Дуплекс 3+1 во Оба Аланија
атрактивен комплекс атрактивна локација

Дуплекс 3+1 во Оба Аланија

Oba Alanya, Турција – ID 9939

177 m2
3+1
3/3
3 500 m
357,000 Евра
Šipka vpravo
2+1 во Оба Аланија на 3500м од морето
атрактивен комплекс атрактивна локација
67 m2
2+1
1/3
3 500 m
202,800 Евра
Šipka vpravo
1+1 во Оба Аланија на 3500м од морето
атрактивен комплекс атрактивна локација
46 m2
1+1
1/3
3 500 m
137,200 Евра
Šipka vpravo

Единици во комплекс

Podlaží Apartmán číslo Dispozice Celková plocha m2 Celková cena € Stav
První 1 1+1 54 161 000 Volný Rezervovat
První 2 2+1 67 202 800 Volný Rezervovat
První 3 1+1 60 179 000 Volný Rezervovat
První 4 1+1 47 ----------- Prodáno
První 5 2+1 68 202 800 Volný Rezervovat
První 6 1+1 46 137 200 Volný Rezervovat
První 7 2+1 114 ----------- Prodáno
První 8 2+1 114 ----------- Prodáno
Druhé 9 1+1 54 166 000 Volný Rezervovat
Druhé 10 2+1 67 ---------- Prodáno
Druhé 11 1+1 60 184 000 Volný Rezervovat
Druhé 12 1+1 47 145 000 Volný Rezervovat
Druhé 13 2+1 114 ----------- Prodáno
Druhé 14 2+1 114 ----------- Prodáno
Třetí 15 2+1 114 ----------- Prodáno
Třetí 16 3+1 mezonet 177 357 000 Volný Rezervovat
Třetí 17 2+1 67 ---------- Prodáno
Třetí 18 1+1 60 189 000 Volný Rezervovat
Třetí 19 4+1 mezonet 179 345 000 Volný Rezervovat
Třetí 20 4+1 ---------- Prodáno
Třetí 21 4+1 ----------- Prodáno
Třetí 22 4+1 ----------- Prodáno
Přízemí Obchodní prostor 23 98,4 353 000 Volný Rezervovat
Přízemí Obchodní prostor 24 95,4 389 000 Volný Rezervovat
Přízemí Obchodní prostor 25 154,2 434 000 Volný Rezervovat
Přízemí Obchodní prostor 26 56,6 ---------- Prodáno
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
300 m
Доктор
2 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
180 m
Бар
1 km
Училиште/градинка
180 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00