пространа 3+ kk со поглед на море во центарот на Фамагуста

Famagusta , Кипар – ID 7121
153,500 Евра
Површина 75 m2
Достапно 3+кк
Спрат 8/13
Море 1 500 m
Состојба Готово

Во единственото претставување на сопственикот, ја нудиме оваа пространа 3+ kk во центарот на Фамагуста. Потенцијалот за изнајмување на станот е најмалку 700 евра месечно. Нема годишен надоместок за одржување како кај другите проекти.

Со задоволство ќе ви помогнеме со долгорочно изнајмување на недвижен имот. Ние сме на лице место и го имаме на располагање и одделот за изнајмување и наш сопствен адвокат, кој ќе ви ги обезбеди сите услуги на повик.

Во цената е вклучен целиот мебел, правни услуги, гаража, само без бела техника. Новиот сопственик ќе плати само за пренос на недвижен имот на негово име преку нашиот адвокат. Не двоумете се да не контактирате за целата процедура.

Сосема нов проект во Фамагуста, еден од инвестициските врвови на островот, повторно ви е на повидок. Проектот додава нова боја во срцето на Фамагуста.

Проектот ја освои наградата „Најдобар станбен трговски комплекс“ на годишниот „Property NC Awards“ што го одржа списанието Property NC.

Овој град на источниот брег на Кипар ги шармира посетителите со прекрасна мешавина на стари и нови архитектонски дизајни. Комплексот е луксузен станбено-комерцијален комплекс создаден во стил на облакодер.

Локацијата вклучува резиденција и трговски центар во најцентралниот дел на Фамагуста.

Додатоци во проекти:

Ресторан

Кафе во барот;

Продавници

Канцеларии;

Фитнес центар;

Аптеки

Паркинг во затворен простор;

Банкомати и повеќе

во близина можеме да најдеме:

најголемиот универзитет во Кипар, Источен медитерански универзитет, кој е признат ширум светот

училиште, болница

OC City mall

плажата е оддалечена само 1500м

погодна врска со аеродромот Ларнака и аеродромот Еркан

Први ви понудивме можност да инвестирате во недвижен имот во странство. Ние сме една од малите компании на островот која ќе ви ги обезбеди сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
8
број на спратови
13
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
75 m2
Корисна површина
75 m2
Балкон
8 m2
Гаража
Да
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
330 m
Доктор
110 m
Кафетерија
110 m
Ресторант
70 m
Бар
500 m
Училиште/градинка
210 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00