пространи 3 соби покрај море, ниска такса за одржување

Трикомо, Кипар – ID 7122
170,000 Евра
Површина 75 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/10
Море 1 300 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона
Ви претставуваме одличен семеен проект блиску до морето, во најбрзо развојната област на Северен Кипар.

Проектот е комбинација од семејни типови и комерцијални простори.

Овде ќе уживате во удобноста на вашиот дом додека уживате во близина на природата со специјално уредена голема градина и уживајќи во уникатно зајдисонце од вашата тераса.

Во моментов ја нудиме оваа пространа 3+ kk за оваа одлична цена, предавањето е во првата половина на 2025 година, но можете да платите уште две години! Значи ова се одлични услови. Станот има и 7,5 м тераса.
Бидејќи станува збор за голем стан во туристичка област, потенцијалот за месечна изнајмување овде е 1200 евра месечно или 150 евра за ноќевање доколку се работи за краткорочно изнајмување. Инвеститорот зема само 20% од краткорочните изнајмувања за управување со објекти.

Услуги во хотелски проекти:

Печење на скара
Паркинг
Кујна со висок сјај
Базен
Двојни застаклени ПВЦ / алуминиумски прозорци
Прозорски прагови изработени од природен мермер
Кабинетот
Централен интернет и централни сателитски системи
Подигнете
Видео повик и централна камера
Салон за убавина
Трговија
Фитнес центар
Сауна
Игралиште
Спа центар
Бар покрај базенот
Бар Тераса
Воден парк

Додатоци:

Електричен бојлер
- Сончев систем за греење на вода
- Паркинг
• Во центарот на градот
- Стаклена ограда
- Кујна со висок сјај
- Двојно стакло ПВЦ / алуминиум
Windows
- Прозорски прагови изработени од природен мермер
- Различни опции за бои во
Апликации за керамика и дрво
• Инфраструктура за климатизација
• Централен интернет и централен
Сателитски системи
• Лифт
• Видео домофон и централно
Камера

Први ви понудивме можност да инвестирате во недвижен имот во странство. Ние сме една од малите компании на островот која ќе ви ги обезбеди сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
3
број на спратови
10
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
75 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
7 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
630 m
Доктор
2 km
Кафетерија
620 m
Ресторант
430 m
Бар
420 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00