Покажи на мапа
Брзо пребарување
Недвижност на прва линија од море,
Напишете рецензија

Ќе ни биде задоволство доколку го споделите вашето искуство со нашите служби.Ќе ги земеме во предвид сите ваши совети,критики и мислења со цел нашите служби да бидат уште подобри.

Все рецензија
Купи нашата врска не завршува!

За да можете целосно да уживате во вашиот имот покрај море, на нашите клиенти им нудиме широк спектар на услуги од осигурување на имот, градежни и поправки, опрема, сметководствена и правна помош, обновување на договори за струја, вода, телефон и многу повеќе. Можеме да организираме изнајмување, чистење, перење алишта, пречек на гости или какви било други услуги поврзани со поседување имот покрај море.

Влез во клиентскиот портал
Пазете се од измамнички продавачи

Пазете се од агентите за недвижности кои поради ситуацијата на чешкиот пазар на недвижности од ден на ден почнаа да нудат имоти во странство! Без доволно познавање на странскиот пазар, кој се разликува од чешкиот, и никогаш во животот не биле таму! Потпрете се на специјалисти и не преземајте непотребни ризици!

Контакт
најдени 2416 недвижности
Мапа

Студио 1 соба со балкон

Sveti Vlas, Бугарија – ID P444

42 m2
1+кк
350 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
78 m2
3+кк
40 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo

Вила Романа

Elenite, Бугарија – ID P411

108 m2
3+1
700 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Прекрасен стан во палатата Венера

Slunečné pobřeží – Západ, Бугарија – ID P399

48 m2
2+кк
600 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
69 m2
2+кк
-1 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo
60 m2
2+кк
250 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
51 m2
2+кк
од 198 Евра За ден
Šipka vpravo

Еленит

Elenite, Бугарија – ID P268

108 m2
3+кк
550 m
од 33 Евра За ден
Šipka vpravo
48 m2
2+кк
5 000 m
од 28 Евра За ден
Šipka vpravo

Морски соништа

Sveti Vlas, Бугарија – ID P243

55 m2
2+кк
од 66 Евра За ден
Šipka vpravo

Морски соништа

Sveti Vlas, Бугарија – ID P242

35 m2
Студио
од 55 Евра За ден
Šipka vpravo

Прекрасен стан во Елените

Sveti Vlas, Бугарија – ID P213

64 m2
2+кк
100 m
од 69 Евра За ден
Šipka vpravo

Стан во комплексот Summer Breeze

Nesebar, Бугарија – ID P166

27 m2
1+кк
600 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
38 m2
1+кк
од 61 Евра За ден
Šipka vpravo
51 m2
1+кк
150 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Стан во Бугарија за четири лица

Sunny Beach, Бугарија – ID P35

58 m2
2+кк
100 m
од 33 Евра За ден
Šipka vpravo
74 m2
2+кк
50 m
од 65 Евра За ден
Šipka vpravo
50 m2
2+кк
20 m
од 43 Евра За ден
Šipka vpravo

стан 2 kk Бјала

Byala, Бугарија – ID P4

60 m2
2+кк
од 110 Евра За ден
Šipka vpravo
5% гарантиран принос, голем пентхаус со голема покривна градина, опремен по цена!
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна цена
155 m2
3+кк
4/4
4 000 m
260,000 Евра
Šipka vpravo
Инвестициска вила со гарантиран поврат од 5 до 8% со голем плац и базен
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
144 m2
3+1
1 000 m
532,000 Евра
Šipka vpravo
Голема вила со базен и земјиште гарантирано враќање од 5 до 8% годишно
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
232 m2
4+кк
350 m
493,000 Евра
Šipka vpravo
Гарантирано враќање од 5 до 8%, Луксузни 2 соби со поглед на најдобрите плажи на Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
70 m2
2+кк
1/3
1 000 m
159,000 Евра
Šipka vpravo
Гарантирано враќање 5 до 8% Луксузни 3 спални соби, две купатила со приватен базен и голем плац
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
100 m2
3+кк
1/3
1 000 m
305,000 Евра
Šipka vpravo
Инвестициска вила 3+1 гарантирано враќање 5% 150 м од море, веднаш покрај Марина во Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
200 m2
3+1
150 m
595,000 Евра
Šipka vpravo
5% гарантиран принос 3 соби, две бањи со поглед на море во Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
86 m2
3+кк
2/3
1 500 m
207,000 Евра
Šipka vpravo
Гарантирано враќање 5 до 8% годишно Голема вила со базен и земјиште во близина на плажа на Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
190 m2
3+1
800 m
432,000 Евра
Šipka vpravo
На рата! Студио за целогодишна употреба во комплекс со богата инфраструктура, Кипар.
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
52 m2
1+кк
5/10
150 m
136,337 Евра 146,000 Евра
Šipka vpravo
комплетно опремена 1 соба во хотелот, директен поглед на море, бесконечен базен на покривот
на рати продадено поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација попуст
40 m2
1+кк
3/27
400 m
158,540 Евра 177,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузен нов стан со поглед на море, Водице
поглед на море атрактивна локација
81 m2
3+кк
3/3
450 m
330,000 Евра
Šipka vpravo
Нов стан со тераса во поширокиот центар на Водице
поглед на море атрактивна локација
89 m2
3+кк
1/3
500 m
250,000 Евра
Šipka vpravo
Наместена и опремена самостојна куќа со четири стана, Водице
атрактивна локација
390 m2
Друго
630 m
530,000 Евра
Šipka vpravo
Нова, луксузна вила, 150 m од море, панорамски поглед, базен, гаража во Бетина, Тисно
поглед на море атрактивна локација
260 m2
5+кк
150 m
1,350,000 Евра
Šipka vpravo
Комплетно опремени 2 соби со поглед на море, одличен комплекс, недопрена природа, Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
76 m2
2+кк
5/6
50 m
79,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасна вила со 4 спални соби со базен и тераса на покривот, Кампосол, Шпанија
атрактивен комплекс
184 m2
4+кк
18 000 m
149,000 Евра
Šipka vpravo
Наместено студио, врвна цена, комплекс Холидеј Форт, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
36 m2
1+кк
4/4
800 m
36,000 Евра 38,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен 2 соби со поглед на базен, на само 350 метри од плажа, комплекс Негреско, Елените
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
74 m2
2+кк
2/6
400 m
63,300 Евра
Šipka vpravo
3 соби во комплексот Blue Summer, на кратко пешачење од плажа, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
76 m2
3+кк
2/6
600 m
71,000 Евра
Šipka vpravo
Нови 2 соби, со поглед на море, на 300м од плажа, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
60 m2
2+кк
2/4
300 m
107,300 Евра
Šipka vpravo
Пространи 2 соби, комплекс Гранд Камелија, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
65 m2
2+кк
5/6
450 m
73,400 Евра
Šipka vpravo
Пространи 3 соби со поглед на базен, на 250м од плажа, во елитниот комплекс Аполон, Равда
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
85 m2
3+кк
5/6
250 m
104,500 Евра
Šipka vpravo
Простран стан со 2 спални соби со поглед на базен, во комплексот Палацо, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
78 m2
2+кк
3/6
400 m
62,700 Евра
Šipka vpravo
2 соби, убаво одржуван комплекс Свети Никола, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
66 m2
2+кк
2/4
600 m
85,700 Евра
Šipka vpravo
Опремени 3 соби со поглед на базен, во посакуваниот комплекс Лајфстајл Де Лукс, Несебар
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
73 m2
3+кк
3/6
250 m
104,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен 2 соби со тераса, одличен комплекс, во близина на плажа, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
68 m2
2+кк
5/6
500 m
71,500 Евра
Šipka vpravo
3 соби со прекрасен поглед на море во богато опремениот комплекс Империјална тврдина, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
75 m2
3+кк
2/6
300 m
84,900 Евра
Šipka vpravo
Беспрекорни 2 соби во елитниот комплекс Месембриа Палас, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
45 m2
2+кк
2/6
500 m
63,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на зеленилото, во прекрасен комплекс за остроумниот Венера Палас
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
51 m2
2+кк
3/6
600 m
85,000 Евра
Šipka vpravo
Беспрекорни 3 соби во прекрасна област, Хургада, Египет
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
167 m2
3+кк
1/4
50 m
157,640 Евра
Šipka vpravo
2 соби во област од бајките, Хургада, Египет
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
107 m2
2+кк
1/4
50 m
115,700 Евра
Šipka vpravo
1 соба во бајковита област, Хургада, Египет
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
61 m2
1+кк
1/4
50 m
60,120 Евра
Šipka vpravo
Пространо студио во Bella Bay Resort Хургада, одлична локација, на рати, Египет
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
78 m2
1+кк
1/3
200 m
147,520 Евра
Šipka vpravo
Студио во Bella Bay Resort Хургада, одлична локација, рати, Египет
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
70 m2
1+кк
1/3
200 m
130,000 Евра
Šipka vpravo
Студио во Bella Bay Resort Хургада, одлична локација, рати, Египет
на рати поглед на море атрактивна локација
60 m2
1+кк
1/3
200 m
112,600 Евра
Šipka vpravo
Стан на 1 кат, нова зграда, Привлака
атрактивна локација
47 m2
2+кк
2/3
120 m
174,000 Евра
Šipka vpravo
Стан на приземје од зграда, нова зграда, Привлака
атрактивна локација
79 m2
3+кк
1/3
140 m
235,620 Евра
Šipka vpravo
Стан на приземје во модерна нова зграда, центар на Вира, во близина на море
атрактивна локација попуст
53 m2
3+кк
1/3
350 m
154,657 Евра 170,656 Евра
Šipka vpravo
Стан на 1 кат во модерна нова зграда, центар на Вира, во близина на море
атрактивна локација попуст
59 m2
3+кк
2/3
350 m
171,245 Евра 188,960 Евра
Šipka vpravo
Куќа со 3 спални соби, 3 бањи, поглед на базен, комплекс Almond Hill, девица природа, Кошарица
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
165 m2
3+кк
3 000 m
170,000 Евра
Šipka vpravo
стан 2 соби пред завршување, потенцијал за инвестирање, Сончев остров Ројал, Черноморец, Бугарија
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
67 m2
2+кк
2/5
200 m
93,265 Евра
Šipka vpravo
Инвестициски стан за целогодишно изнајмување, рентабилност до 14%, комплекс Фиренца Гранд Палас, Свети Влас
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
101 m2
3+кк
2/4
400 m
222,662 Евра
Šipka vpravo
Инвестициски стан за целогодишно изнајмување, рентабилност до 14%, комплекс Фиренца Гранд Палас, Свети Влас
на рати атрактивен комплекс атрактивна локација
52 m2
2+кк
1/4
400 m
104,120 Евра
Šipka vpravo
Инвестициски стан за целогодишно изнајмување, рентабилност до 14%, комплекс Фиренца Гранд Палас, Свети Влас
на рати атрактивен комплекс атрактивна локација
41 m2
1+кк
1/4
400 m
82,100 Евра
Šipka vpravo
Инвестициски стан за целогодишно изнајмување, рентабилност до 14%, комплекс Фиренца Гранд Палас, Свети Влас
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
97 m2
3+кк
4/4
400 m
320,661 Евра
Šipka vpravo
Инвестициски стан за целогодишно изнајмување, рентабилност до 14%, комплекс Фиренца Гранд Палас, Свети Влас
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
44 m2
1+кк
2/4
400 m
102,212 Евра
Šipka vpravo
Инвестициски стан за целогодишно изнајмување, рентабилност до 14%, комплекс Фиренца Гранд Палас, Свети Влас
на рати атрактивен комплекс атрактивна локација
53 m2
2+кк
1/4
400 m
123,533 Евра
Šipka vpravo
Пространи 2 соби во изградба, резиденција Созопол, врвна локација, Созопол, Бугарија
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
60 m2
2+кк
1/3
150 m
85,360 Евра
Šipka vpravo
Стан 2 соби во изградба, Созопол Резиденција, топ локација, Созопол, Бугарија
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
60 m2
2+кк
3/3
150 m
111,750 Евра
Šipka vpravo
Стан 1 соба во изградба, Созопол Резиденција, топ локација, Созопол, Бугарија
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
42 m2
1+кк
1/3
150 m
67,350 Евра
Šipka vpravo
110 m2
3+кк
2/4
595,000 Евра
Šipka vpravo
78 m2
2+кк
2/7
390,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузен апартман со 3 соби во Кипар
поглед на море
107 m2
3+кк
1/4
595,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузен апартман со 2 соби во Кипар
поглед на море
62 m2
2+кк
1/3
345,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузен апартман 2 соби со поглед на морето кој го одзема здивот.
поглед на море
63 m2
2+кк
1/3
2 000 m
227,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасна куќа со поглед на море и на само 100м од плажа, тераса на покривот, Бјала
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
222 m2
3+кк
100 m
226,000 Евра
Šipka vpravo
Пространи 3 соби, две тераси, во комплексот Privilege Fort Beach, Sveti Vlas
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
110 m2
3+кк
2/4
50 m
100,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби со прекрасен поглед на море, во комплексот Privilege Fort Beach, Sveti Vlas
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
110 m2
3+кк
4/4
50 m
114,000 Евра
Šipka vpravo
73 m2
2+кк
1/4
285,000 Евра
Šipka vpravo
97 m2
3+кк
2/3
2 000 m
357,000 Евра
Šipka vpravo
61 m2
2+кк
2/3
2 000 m
237,000 Евра
Šipka vpravo
77 m2
2+кк
1/4
800 m
420,000 Евра
Šipka vpravo
60 m2
2+кк
3/4
800 m
390,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на море, на прва линија, Blue Bay Pomorie
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
51 m2
2+кк
2/5
50 m
72,900 Евра
Šipka vpravo
2 соби, на само 400м од плажа, комплекс Марина Парк, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
55 m2
2+кк
6/7
400 m
85,800 Евра
Šipka vpravo
2 соби, на само 200м од плажа, комплекс Вила Асторија 2, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
50 m2
2+кк
4/6
200 m
49,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба со балкон, во прекрасниот комплекс Премиер Форт Бич, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација
35 m2
1+кк
4/4
150 m
60,500 Евра
Šipka vpravo
Пространа 1 соба, 600м од плажа, Sunset Beach 4, Sunny Beach
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
39 m2
1+кк
3/6
600 m
40,500 Евра
Šipka vpravo
3 соби со поглед на базен, во богато опремен комплекс, Несебар Форт Нокс, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
85 m2
3+кк
1/4
800 m
88,000 Евра
Šipka vpravo
Куќа со 3 спални соби, блиску до плажа, сопствен двор, комплекс Мирном, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација
107 m2
3+кк
150 m
185,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасни 2 соби со поглед на море, на само 150м од плажа, комплекс Омега ресорт, Равда
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
102 m2
2+кк
5/6
150 m
135,000 Евра
Šipka vpravo
112 m2
3+кк
1/4
670,000 Евра
Šipka vpravo
Опремени 2 соби со убав поглед на базен, на 300м од плажата Какао, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
66 m2
2+кк
2/5
300 m
77,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби, со поглед на море, совршен комплекс во прва линија, Еленит
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
101 m2
3+кк
5/6
20 m
97,900 Евра
Šipka vpravo
Опремени 3 соби во близина на плажата Какао, комплекс Sun City 2, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
60 m2
3+кк
1/5
500 m
98,500 Евра
Šipka vpravo
Убава 1 спална соба, комплекс Гранд Камелија, Сончева плажа
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
47 m2
1+кк
3/5
450 m
55,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 3 соби во Кипар
поглед на море

Луксузни 3 соби во Кипар

Limassol, Кипар – ID 13455

113 m2
3+кк
2/4
740,000 Евра
Šipka vpravo
73 m2
2+кк
3/4
520,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузна вила во Лимасол со базен и поглед на море
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
112 m2
3+кк
779,000 Евра
Šipka vpravo
113 m2
3+кк
1/3
375,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузна 1 соба по одлична цена со поглед на море на 300 m од морето
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
45 m2
1+кк
3/8
300 m
91,000 Евра
Šipka vpravo
Комплетно опремени 2 соби, убаво одржуван комплекс Свети Никола, Кошарица, еко локација
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
58 m2
2+кк
2/4
2 000 m
57,900 Евра
Šipka vpravo
2 соби во изградба, комплекс во прва линија до море, Равда
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
90 m2
2+кк
2/5
50 m
140,495 Евра
Šipka vpravo
Новоизградена семејна куќа 3 соби со поглед на море и во прва линија, Ахтопол, Бугарија
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
348 m2
3+кк
100 m
292,240 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 2 соби во проект со пет ѕвезди покрај море во Кипар
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
72 m2
2+кк
2/4
700 m
143,000 Евра 163,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 2 соби со поглед на базен, прекрасен комплекс за остроумните Римјани Париз, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
58 m2
2+кк
1/5
350 m
110,000 Евра
Šipka vpravo
Пространи и комплетно опремени 3 соби во прва линија, Privilege Fort Beach, врвна цена
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
97 m2
3+кк
3/3
50 m
80,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби на прва линија и со поглед на море по одлична цена, визба, Tracian Clifs Golf & Beach Resort
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
89 m2
2+кк
3/4
100 m
142,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 3 соби на прва линија, со поглед на море и гаража во уникатниот комплекс Thracian Cliffs Golf
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
125 m2
3+кк
4/4
100 m
202,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 4 соби во прва линија, со поглед на море и гаража во Тракиски Клифс Голф
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
214 m2
4+кк
4/4
100 m
455,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 3 соби на прва линија, со поглед на море и гаража во уникатниот комплекс Thracian Cliffs Golf
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
113 m2
3+кк
4/4
100 m
192,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби на прва линија по одлична цена, визба, Thracian Clifs Golf & Beach Resort
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
111 m2
2+кк
1/3
100 m
138,000 Евра
Šipka vpravo
Исклучителна, луксузна 1 спална соба на првата линија, Thracian Cliffs Golf & Beach Resort
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
58 m2
1+кк
1/2
100 m
111,500 Евра
Šipka vpravo
Куќа со 3 соби покрај море, 150м2, две тераси, во Вила Романа, Елените
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
150 m2
3+кк
400 m
107,500 Евра 109,000 Евра
Šipka vpravo
1 соба со поглед на базен, во прекрасниот комплекс Sunny Holiday, Sunny Beach
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
40 m2
1+кк
4/5
300 m
44,000 Евра 48,500 Евра
Šipka vpravo
Нова станбена зграда со 2 спални соби, ниска такса за одржување, Сончев Брег
на рати атрактивна локација атрактивна цена
52 m2
2+кк
4/5
800 m
68,900 Евра
Šipka vpravo
големи 3+1 со базен, две бањи во Пафос блиску до се
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
113 m2
3+1
1/2
1 000 m
333,000 Евра
Šipka vpravo
Простран двособен стан со огромна тераса со панорамски поглед на море и паркинг простор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
126 m2
2+кк
6/7
500 m
83,000 Евра
Šipka vpravo
Пространа 1 соба во богато опремен комплекс, Несебар Форт Нокс, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
42 m2
1+кк
2/4
800 m
49,500 Евра
Šipka vpravo
Семејна куќа 3 соби со поглед на море, Кошарица
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
133 m2
3+кк
3 000 m
141,000 Евра
Šipka vpravo
Двокатна семејна куќа во близина на плажа, еко локација
атрактивен комплекс атрактивна цена
150 m2
3+кк
3 000 m
160,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби во комплексот Polo Resort, Сончев Брег, Бугарија
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
55 m2
2+кк
5/5
400 m
63,500 Евра
Šipka vpravo
Одлична куќа со 4 соби, 3 км од море, еко локација, Кошарица
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
137 m2
4+кк
3 000 m
165,000 Евра
Šipka vpravo
Убава куќа со 3 соби, во комплексот Вила Монтемар, Кошарица
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
150 m2
3+кк
2 500 m
159,000 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на базен, 150м од плажа, одличен комплекс, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
55 m2
2+кк
5/7
150 m
62,900 Евра
Šipka vpravo
Два стана еден до друг, 2 соби и 3 соби, 400м од плажа, топ локација, станбена зграда без надоместок за одржување
поглед на море атрактивна локација атрактивна цена
211 m2
Нетипичен
4/4
400 m
188,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен луксузен 2 соби во прекрасниот комплекс Golden Rainbow, Сончев Брег
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
92 m2
2+кк
4/7
20 m
175,000 Евра
Šipka vpravo
Реновирана семејна куќа со прекрасна градина, 25 км од Бургас
атрактивна локација атрактивна цена
1200 m2
4+кк
25 000 m
148,500 Евра
Šipka vpravo
Новоградба, 4 соби, 50м од плажа, топ локација, станбена зграда без такса за одржување, Несебар
поглед на море атрактивна локација атрактивна цена
137 m2
4+кк
3/4
50 m
188,000 Евра
Šipka vpravo
Пространа и опремена 1 соба во комплексот Вила Ита
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
45 m2
1+кк
6/6
450 m
55,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 3 соби во Атина, идеални за долгорочно изнајмување или постојан престој, долга летна сезона
на рати атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
71 m2
3+кк
4/6
370,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби со поглед на море во комплексот Каја прва линија веднаш до плажа
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
100 m2
3+кк
2/6
20 m
150,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузни 2 соби, поглед на море, приватна плажа и дива покрај море
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
58 m2
2+кк
2/2
300 m
190,000 Евра
Šipka vpravo
Пространи 2 соби со поглед на море, во близина на плажата, Chatou Aheloy 2
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
73 m2
2+кк
6/6
400 m
66,000 Евра 69,000 Евра
Šipka vpravo
Комплетно опремени 2 соби во комплексот Sunny View Central, Sunny Coast
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
54 m2
2+кк
6/6
450 m
63,500 Евра
Šipka vpravo
2 соби со поглед на базен, на само 150 метри од плажа, врвна локација, комплекс Питер Хаус, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
99 m2
2+кк
5/7
150 m
86,900 Евра
Šipka vpravo
Светски познато голф одморалиште со 3 спални соби со две бањи во Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
109 m2
3+кк
1/2
840,000 Евра
Šipka vpravo
Опремени 2 соби во богато опремениот комплекс Vineyards, Aheloy
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
70 m2
2+кк
3/6
3 000 m
66,000 Евра
Šipka vpravo
Опремени 3 соби во големиот комплекс Месембриа Ресорт, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
96 m2
3+кк
3/4
500 m
107,000 Евра
Šipka vpravo
Комплетно опремена 1 соба на само 200 метри од плажата во Несебар
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
33 m2
1+кк
1/4
200 m
29,000 Евра
Šipka vpravo
Убави 2 соби во близина на плажа со делумен поглед на море, добра локација, Драч Плаж, Албанија
поглед на море атрактивна локација атрактивна цена
72 m2
2+кк
3/6
150 m
142,000 Евра
Šipka vpravo
Прекрасни 2 соби во прва линија, 40 метри од плажа, Драч Плаж, Албанија
атрактивна локација атрактивна цена
65 m2
2+кк
2/6
40 m
103,000 Евра
Šipka vpravo
Убави 2 соби на добра локација, 200 метри од плажа, добра цена, Голем, Албанија
атрактивна локација атрактивна цена
55 m2
2+кк
3/6
200 m
75,000 Евра
Šipka vpravo
Убави 2 соби на добра локација, 200 метри од плажа, добра цена, Голем, Албанија
атрактивна локација атрактивна цена
52 m2
2+кк
3/6
200 m
74,000 Евра
Šipka vpravo
Комплетно опремена 1 соба во комплексот Scandic Resort Hurghada, прва линија
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
51 m2
1+кк
3/4
100 m
75,000 Евра
Šipka vpravo
Целосно опремена 1 соба во Флоренца хамсин
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
41 m2
1+кк
3/4
100 m
55,000 Евра
Šipka vpravo