Покажи на мапа
Брзо пребарување
Недвижност на прва линија од море,
Напишете рецензија

Ќе ни биде задоволство доколку го споделите вашето искуство со нашите служби.Ќе ги земеме во предвид сите ваши совети,критики и мислења со цел нашите служби да бидат уште подобри.

Все рецензија
Купи нашата врска не завршува!

За да можете целосно да уживате во вашиот имот покрај море, на нашите клиенти им нудиме широк спектар на услуги од осигурување на имот, градежни и поправки, опрема, сметководствена и правна помош, обновување на договори за струја, вода, телефон и многу повеќе. Можеме да организираме изнајмување, чистење, перење алишта, пречек на гости или какви било други услуги поврзани со поседување имот покрај море.

Влез во клиентскиот портал
Пазете се од измамнички продавачи

Пазете се од агентите за недвижности кои поради ситуацијата на чешкиот пазар на недвижности од ден на ден почнаа да нудат имоти во странство! Без доволно познавање на странскиот пазар, кој се разликува од чешкиот, и никогаш во животот не биле таму! Потпрете се на специјалисти и не преземајте непотребни ризици!

Контакт
најдени 2416 недвижности
Мапа

Студио 1 соба со балкон

Sveti Vlas, Бугарија – ID P444

42 m2
1+кк
350 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
78 m2
3+кк
40 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo

Вила Романа

Elenite, Бугарија – ID P411

108 m2
3+1
700 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Прекрасен стан во палатата Венера

Slunečné pobřeží – Západ, Бугарија – ID P399

48 m2
2+кк
600 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
69 m2
2+кк
-1 m
од 77 Евра За ден
Šipka vpravo
60 m2
2+кк
250 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
51 m2
2+кк
од 198 Евра За ден
Šipka vpravo

Еленит

Elenite, Бугарија – ID P268

108 m2
3+кк
550 m
од 33 Евра За ден
Šipka vpravo
48 m2
2+кк
5 000 m
од 28 Евра За ден
Šipka vpravo

Морски соништа

Sveti Vlas, Бугарија – ID P243

55 m2
2+кк
од 66 Евра За ден
Šipka vpravo

Морски соништа

Sveti Vlas, Бугарија – ID P242

35 m2
Студио
од 55 Евра За ден
Šipka vpravo

Прекрасен стан во Елените

Sveti Vlas, Бугарија – ID P213

64 m2
2+кк
100 m
од 69 Евра За ден
Šipka vpravo

Стан во комплексот Summer Breeze

Nesebar, Бугарија – ID P166

27 m2
1+кк
600 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo
38 m2
1+кк
од 61 Евра За ден
Šipka vpravo
51 m2
1+кк
150 m
од 44 Евра За ден
Šipka vpravo

Стан во Бугарија за четири лица

Sunny Beach, Бугарија – ID P35

58 m2
2+кк
100 m
од 33 Евра За ден
Šipka vpravo
74 m2
2+кк
50 m
од 65 Евра За ден
Šipka vpravo
50 m2
2+кк
20 m
од 43 Евра За ден
Šipka vpravo

стан 2 kk Бјала

Byala, Бугарија – ID P4

60 m2
2+кк
од 110 Евра За ден
Šipka vpravo
5% гарантиран принос, голем пентхаус со голема покривна градина, опремен по цена!
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна цена
155 m2
3+кк
4/4
4 000 m
260,000 Евра
Šipka vpravo
Инвестициска вила со гарантиран поврат од 5 до 8% со голем плац и базен
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
144 m2
3+1
1 000 m
532,000 Евра
Šipka vpravo
Голема вила со базен и земјиште гарантирано враќање од 5 до 8% годишно
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
232 m2
4+кк
350 m
493,000 Евра
Šipka vpravo
Гарантирано враќање од 5 до 8%, Луксузни 2 соби со поглед на најдобрите плажи на Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
70 m2
2+кк
1/3
1 000 m
159,000 Евра
Šipka vpravo
Гарантирано враќање 5 до 8% Луксузни 3 спални соби, две купатила со приватен базен и голем плац
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
100 m2
3+кк
1/3
1 000 m
305,000 Евра
Šipka vpravo
Инвестициска вила 3+1 гарантирано враќање 5% 150 м од море, веднаш покрај Марина во Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
200 m2
3+1
150 m
595,000 Евра
Šipka vpravo
5% гарантиран принос 3 соби, две бањи со поглед на море во Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
86 m2
3+кк
2/3
1 500 m
207,000 Евра
Šipka vpravo
Гарантирано враќање 5 до 8% годишно Голема вила со базен и земјиште во близина на плажа на Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
190 m2
3+1
800 m
432,000 Евра
Šipka vpravo
На рата! Студио за целогодишна употреба во комплекс со богата инфраструктура, Кипар.
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
52 m2
1+кк
5/10
150 m
136,337 Евра 146,000 Евра
Šipka vpravo
комплетно опремена 1 соба во хотелот, директен поглед на море, бесконечен базен на покривот
на рати продадено поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација попуст
40 m2
1+кк
3/27
400 m
158,540 Евра 177,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузен нов стан со поглед на море, Водице
поглед на море атрактивна локација
81 m2
3+кк
3/3
450 m
330,000 Евра
Šipka vpravo
Нов стан со тераса во поширокиот центар на Водице
поглед на море атрактивна локација
89 m2
3+кк
1/3
500 m
250,000 Евра
Šipka vpravo
Наместена и опремена самостојна куќа со четири стана, Водице
атрактивна локација
390 m2
Друго
630 m
530,000 Евра
Šipka vpravo
Нова, луксузна вила, 150 m од море, панорамски поглед, базен, гаража во Бетина, Тисно
поглед на море атрактивна локација
260 m2
5+кк
150 m
1,350,000 Евра
Šipka vpravo