Покажи на мапа
Брзо пребарување
Недвижност на прва линија од море, Грција
Напишете рецензија

Ќе ни биде задоволство доколку го споделите вашето искуство со нашите служби.Ќе ги земеме во предвид сите ваши совети,критики и мислења со цел нашите служби да бидат уште подобри.

Все рецензија
Купи нашата врска не завршува!

За да можете целосно да уживате во вашиот имот покрај море, на нашите клиенти им нудиме широк спектар на услуги од осигурување на имот, градежни и поправки, опрема, сметководствена и правна помош, обновување на договори за струја, вода, телефон и многу повеќе. Можеме да организираме изнајмување, чистење, перење алишта, пречек на гости или какви било други услуги поврзани со поседување имот покрај море.

Влез во клиентскиот портал
Пазете се од измамнички продавачи

Пазете се од агентите за недвижности кои поради ситуацијата на чешкиот пазар на недвижности од ден на ден почнаа да нудат имоти во странство! Без доволно познавање на странскиот пазар, кој се разликува од чешкиот, и никогаш во животот не биле таму! Потпрете се на специјалисти и не преземајте непотребни ризици!

Контакт
најдени 46 недвижности
Мапа
најдени 46 недвижности
Прекрасна летна живеачка 45м2, Фурка
атрактивна локација
45 m2
Нетипичен
1/1
300 m
75,000 Евра
Šipka vpravo
 Се продава 2собен стан на мирна локација во Пефкохори
атрактивна локација
32 m2
2+кк
2/2
400 m
82,000 Евра
Šipka vpravo
Се продава пријатен 2-собен стан на приземје во Калитеа
атрактивна локација
45 m2
2+кк
1/2
400 m
90,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузна резиденција веднаш до плажа
поглед на море атрактивна локација
34 m2
2+кк
1/2
70 m
180,000 Евра
Šipka vpravo
3 соби, пријатен стан, блиску до плажа и центарот на селото.
поглед на море атрактивна локација
40 m2
3+кк
3/3
80 m
100,000 Евра
Šipka vpravo
Мезонета 3 соби во прекрасното одморалиште Пефкохори
атрактивна локација
78 m2
3+кк
2/2
300 m
150,000 Евра
Šipka vpravo
 Луксуз да се биде 3+1 токму на плажа.
поглед на море атрактивна локација
70 m2
3+1
1/2
10 m
420,000 Евра
Šipka vpravo
Куќа од соништата со 4 спални во Неа Потидеа, приватна градина
поглед на море атрактивна локација
500 m2
4+кк
1 000 m
150,000 Евра
Šipka vpravo