4 соби Пентхаус со базен

Cagliari, Sardínie, Италија – ID 8808
1,800,000 Евра
Површина 302 m2
Достапно 4+кк
Спрат 3/3
Море 50 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Villini del Poetto се висококвалитетни дизајнерски решенија сместени во станбен комплекс на само неколку метри од плажата Poetto во Каљари.

Областа на брегот нуди широк спектар на услуги како што се базени, центар за нуркање, ресторани, школи за едрење и спортови на вода и карактеристични киосци.

Станот на кат од пентхаус се состои од дневна со кујна, три спални соби, три бањи, тераса со базен, солариум и паркинг простор.

Пространата дневна соба со кујна е идеална за пријатни вечери заедно со семејството и пријателите, кога можете да уживате во вкусни оброци покрај морето.

Трите спални соби гарантираат удобно и релаксирачко опкружување за одмор по денот поминат на сонце на плажата Поето или на едно од прекрасните брегови на Каљари.

Градината нуди и тивок и приватен простор каде што можете да уживате во зајдисонцето потопено во панорамскиот базен или вечера со пријателите. И благодарение на паркинг просторот вклучен во цената, нема да морате да се грижите за наоѓање паркинг место.

Проектот претставува идеално решение за оние кои бараат идеална рамнотежа помеѓу работата, социјалниот живот, спортот и релаксацијата без да се откажат од близината до центарот на градот во една од најубавите области на Каљари.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.
Спрат
3
број на спратови
3
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
302 m2
Корисна површина
165 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
190 m
Доктор
650 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
170 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
630 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00