Убави 2 соби во проект, продажба на рати, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 9933
83,146 Евра
Површина 50 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/5
Море 600 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Ви претставуваме нов проект на одлични станови во комплексот Доменико на Сончевиот брег. Датумот на завршување е планиран за 2024 година.

Специфичниот 2-собен стан со површина од 50,1 м2 се наоѓа на четврти кат од пет ката. Распоред: дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон со поглед на базен. Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема по непобедлива цена! Фотографиите се само за илустративни цели!

Во комплексот ќе има 50 паркинг места.

Покрај тоа, ќе има и базен со простор за релаксација, 24-часовно обезбедување и рецепција. Растојанието до морето е само 600 метри. Надоместок за одржување 12 €/м2 годишно. Можна е продажба на рати

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу лизгалки, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
50 m2
Корисна површина
44.1 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
140 m
Доктор
580 m
Кафетерија
100 m
Ресторант
70 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
340 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00