1 соба со прекрасен поглед на море, врвна цена, Лозенец

Lozenec, Бугарија – ID 10072
45,000 Евра
Површина 40 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/4
Море 56 m
услуга 330 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Попуст! Нудиме прекрасна 1 соба со површина од 40,43 со прекрасен поглед на морето. Станот се наоѓа на втор кат од четири ката. Распоред: влезен хол со вградена гардероба,

простор за релаксација со кујна со вграден голем фрижидер со замрзнувач,

рерна, стаклено-керамичка плоча и шанк шанк, бања со тоалет и туш, мермерен покрив со вграден мијалник, бојлер и пространа балкон со убав поглед на морето.

Друг бонус е паркинг просторот до станот. Во цената е вклучен мебел и опрема.

Комплекс Романса е затворен комплекс - едно од најживописните места на јужниот брег на Црното Море, кој се наоѓа на 2,1 км од градот Китен и 56 метри од морскиот брег. Просторот располага со надворешен базен, места за релаксација, пијано бар, детски клуб, детско игралиште, одржување зеленило, осветлување и чистење на заедничките простории во зградата и во дворот, интернет во заедничките простории, одржување на патеката од дворот до плажа, и многу повеќе. Уникатно место со прекрасна плажа, веднаш до вливот на Караагач. Надоместокот за одржување е 330 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Одморалиштето Лозенец е 59 километри јужно од Бургас и се наоѓа во подножјето на планинскиот венец Странџа, кој е познат по својата недопрена природа. Тоа е одморалиште кое брзо расте и се развива.

Плажата во Лозенец е песочна, пространа со постепен влез во морето, обложена на рабовите со карпести формации со стилски барови на плажа. Во летната сезона тука работат и неколку школи за спортови на вода.

Околу селото има големи лозја, шумски насади и шуми, идеални за планински велосипеди. Центарот на одморалиштето нуди различни ресторани, барови, дискотеки и продавници. Пријатните локални луѓе и многу поволните цени создаваат идеални услови за релаксирачки одмор во одморалиштето Лозенец.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
40 m2
Корисна површина
35 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
700 m
Доктор
1 km
Кафетерија
710 m
Ресторант
140 m
Бар
620 m
Училиште/градинка
720 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00