2+1, со поглед на море, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6167
92,000 Евра
Површина 51 m2
Достапно 3+1
Спрат 16/22
Море 1 500 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Го нудиме на продажба овој стан од 2+1 со вкупна површина од 51,18м2 со неверојатен поглед на морето. Станот се состои од 1 спална соба (со можност за изработка на друга), посебна кујна, бања со тоалет, пространа дневна соба и голема тераса со поглед на море и островот Бенидорм и градот Sky Line. Благодарение на локацијата на 16-ти кат, станот нуди навистина прекрасен поглед. Станот е погоден за реконструкција и токму тоа го прави атрактивен имот кој можете да го комплетирате по ваша желба!

Куќата има и базен опкружен со градини за ексклузивна употреба на жителите на урбанизацијата.

Сместено во областа Бенидорм Кортс, една од најбрзо растечките области во градот, има секакви услуги, продавници, супермаркети, училишта, игралишта и блиску до здравствени центри и аптеки.

Не двоумете се да не контактирате за повеќе информации.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Еден од најважните фактори при изборот на вашиот нов дом е изборот на вистинската локација за вас.

Спрат
16
број на спратови
22
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
51 m2
Корисна површина
49 m2
Тераса
Да
Продавница
50 m
Доктор
130 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
70 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
140 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00